Isuzetor 2108

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2071 Nový příspěvek od BohousSPE »

Taťulda v týdnu naštukoval celou příčku, takže je už skoro hotovo 8) Fotky jsou den po naštukování, takže to ještě není pořádně vyschlé, světlé...
ObrázekObrázekObrázek

Dneska jsem se naposledy svezla traktorem....asi tak metr dozadu a pak metr dopředu :vysmech: Povyjel jsem, abych vyhodil lina na střechu a potom zabednil vjezd deskami. Na to že jsem na to byl sám (a ze začátku i trochu sněžilo) to šlo dobře :) Už je zazimováno! ;-)
ObrázekObrázekObrázekObrázek


No a teď ta nejdůležitější zpráva :) Už jsem tady několikrát avizoval, že se na traktor nedostane a vlastně teď všeobecně moc času nebude....důvod je ten, že jsme si s manželkou koupili baráček ;-) Ve středu jsme ho přebrali a teď máme cca 3 týdny na úpravy, přestěhování a vyklizení stávajícího bytu, takže se nudit rozhodně nebudeme. Protože jsem teď tolik tlačil na Aťas, aby se ta cimra dala do kupy, protože teď se bude kutat na baráku, tak aby ten Aťas nezůstal rozestavěnej ;-) Jinak co se týče baráku....budeme teď cca 3km od stávajícího místa, takže do práce pár kiláků, je to malá klidná vesnička....de facto "na samotě u lesa"....skoro :smich: No u lesa ne, ale za námi jsou pole :) Kousek od chalupy máme rybník, takže otevřu okno v kuchyni, nahodím prut a máme oběd :typek: Časem tam udělám přístřešek na traktor a někdy se určitě převeze, protože bude 100% zapotřebí. Topíme převážně dřevem, takže bude zapotřebí traktor (konečně bude mít využití ;-) ). Náš pozemek je na kraji zástavního plánu, takže za námi už nikdo nemůže přistavět 8) Ještě to má obrovskou výhodu v tom, že vyjedu s traktorem před vrata, dám se doprava a jedu rovnou na pole, k lesu a co já vím ještě kam.....prostě ani nemusím na silnici :wink: :wink: :wink: To se to bude jezdit :potlesk: :potlesk: Barák je celý podsklepený, takže plánuju i dílničky....hlavně co se týče svařování. Aťas je moje obrobna a pod barákem budu mít všeobecnou kovodílnu :dostdobry: Tady je pár foteček :friends:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Isuzetor 2108

#2072 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

Baracek :D :D :D To ej vila :D Jinak moc pekny at se dari jen vidim rybnik to bude dobry na havet v lete samy komar :)

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2589
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Isuzetor 2108

#2073 Nový příspěvek od murár »

Tak blahoželám k domu a užite si ho z rodinou! :friends:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2074 Nový příspěvek od Atlan »

malotraktorpetr píše:Baracek :D :D :D To ej vila :D Jinak moc pekny at se dari jen vidim rybnik to bude dobry na havet v lete samy komar :)
Nasadis rybky a komare nemas.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2075 Nový příspěvek od simpatak195 »

my mame pod barakem rybnik 50krat20m asi metr vody je to tak 50m od domu je tam od kapru linku okounku atd atd.. a v lete teda sajgon :D

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2076 Nový příspěvek od BohousSPE »

Chlapi díky :friends: No zase taková velká hacienda to není, takovej pěknej malej baráček - pro nás tak akorát 8) No co se týče komárů, tak to já jsem v pohodě. Asi mám nějakou hnusnou krev nebo co a nikdy na mě pořádně nešli....horší to bude mít manželka, ta vždycky brblá :vysmech:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2077 Nový příspěvek od Atlan »

Das sietku na okna. A ak mas male deti tak kupis ten elektricky hubic hmyzu s uv svetlom a elektrickou klietkou.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2078 Nový příspěvek od Ondras83 »

nezavidim ti ten starsi barak, ale zavidim ti to prostredi a to, ze to mas vsechno hotovy :)

my by jsme chteli do Vanoc taky bydlet, vsechno k tomu smeruje, bohuzel to ted zalezi na truhlari a ten mel porad dost casu a ted ho nejak nemuzu dokopat k tomu, aby to nejak rozume dodelal...

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Isuzetor 2108

#2079 Nový příspěvek od Daddy »

Péťo, jak velký k tomu máš pozemek? Mně se to líbí - a to dost! :ano:

peyrak
Příspěvky: 1239
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Isuzetor 2108

#2080 Nový příspěvek od peyrak »

je to hezky udržované, hlavně aby nezačali padat kostlivci ze skříní

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2081 Nový příspěvek od BohousSPE »

Čoveče Míro, pozemek není moc velký....cca 650m2, ale to mě tak netankuje :) To Ty si zvyklej na jiný letiště, co? :vysmech: Hlavně, že bude kam dát traktor a v budoucnu i přívěs, protože to budu potřebovat na to dřevo. Jo a taky si časem spíchnu štípačku, takže hned bude co kutit 8) No co se týče těch kostlivců...zatím je to dobrý, tak uvidíme ;-)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2082 Nový příspěvek od Ondras83 »

vypada to fatk paradne! :) ten rybnik je super

tesim se na dalsi vykonavani cinnosti :D

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2083 Nový příspěvek od BohousSPE »

Tak po tomto víkendu už bydlíme ve svém a máme za sebou už dvě noci na baráku 8) Minulý víkend proběhlo velké stěhování....kamarád mi nabízel i dodávku, ale nakonec jsme si vystačili sami (dům je cca 4km od dosavadního bydliště). Něco jsme odtáhli Mercedesem a velký nábytek tahal Gripen s károu + menší věci taťulda s Octávkou. Nakonec jsem byl i docela rád, protože asfaltka před pozemkem byla namrzlá jako zrcadlo a zahrada byla plná zasněžené trávy....tam kdybych zapadnul s dodávkou, tak bych byl v prdeli, jak Baťa s dřevákama :vysmech: Gripen je nezmar, ten si trochu zahrabal na tom namrzlým asfaltu (když jsem couval s károu do vjezdu), ale na tom sněhu úplně v pohodě :potlesk: Já to říkám furt, Škodovka je nejlepší auto na zimu :ano: Třeba dneska ráno....všude cca 10-12cm sněhu a ani jsem se to na tý trávě nijak nepokoušel odhrnovat a Gripen vyjel ten kopec bez jedinýho náznaku prohrábnutí :bryle: Na druhou stranu, co je to platný, že škochle vyjede moc, když se do ní člověk kolikrát ani nedostane :smich: No to zamrzání dveří a zámků je u škodovek dost nevyzpytatelná věc....ale dnes jsem měl štěstí - 2 ze 4 dveří šli otevřít :typek: Kurňa až jednou bude u baráku hotovej Isuzetor se sněžním pluhem, ta bude jiný kafe :)

Jinak v Aťasu jsem nebyl od tý doby, co jsem dával poslední příspěvek (jak jsem natahoval lepidlo) :( No snad se tam dostanu aspoň mezi svátkama pří návštěvě příbuzenstva...

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2084 Nový příspěvek od Ondras83 »

:) taky od vcera bydlime, dnes prvni noc a asi jsem to prehnal s odkryvanim a dneska jsem nachcipanej.. :vztek:

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2085 Nový příspěvek od BohousSPE »

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“