Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#7741 Nový příspěvek od *123 »

Chose11 píše: úte dub 20, 2021 10:46 pm nedá mi to, padl tu že ostatní by se v případě konfliktu na nás vykašlali, ambasáda apod., to už tu přeci jen jednou bylo když nás schramstl Hitler a teď by to nebylo jinak
Naopak a právěže současná podpora ČR je ze západu Evropy markantní a masivní.
Když už pro občany ČR červenej svetr ruskou vakcínu definitivně vyřešil, tak přeci na naše současné "spojence" samozřejmě tím víc zbyde. Oni nejsou tak blbí, aby si tam nechali zbytečně umírat lidi, chodili v nesmyslných náhubkách, likvidovali ekonomiku atdatd ... :smich: :smich: :smich:
https://www.gazeta.ru/social/news/2021/ ... ml?updated

A česky tady třeba:
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... .seznam.cz

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Politika, neshody, atd. V

#7742 Nový příspěvek od vitex »

Tak to je bezva. :jazyk:

Fizz
Příspěvky: 7976
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#7743 Nový příspěvek od Fizz »

https://youtu.be/fIs6e6vYc_g

Jsem kdysi viděl....

Za tech cca 10let se moc nezměnilo....
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#7744 Nový příspěvek od *123 »

No nezměnilo - nerad bych šířil poplašnou zprávu ale před nedávnem jsem někde četl, že naší "armádě" :smich: došly rakety do PVO S-200 VEGA a S-125 NĚVA, co nám tu zbyly z dob minulých a jiné PVO nemáme a fakt si nejsem jistý, jestli by nám Rusko chtělo prodat další ... :vysmech:

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#7745 Nový příspěvek od *123 »

Takže:
Rudolf Jindrák, ředitel zahraničního odboru kanceláře prezidenta republiky na svém twitteru uvádí, že:
Rusko má teď v ČR o 21 diplomatů víc, než my v RF.
ČR má v RF o 70 administrativně-technických pracovníků a místních sil víc, než Rusko v ČR.
Celkem máme v Moskvě (ambasáda, Český dům, agentury ad.) registrováno o cca 50 lidí více, než Rusové v Praze.
Odkaz tady:
https://twitter.com/rudolf_jindrak/stat ... 77538?s=20
Takže, jestli chtěj ti kašpaři v práglu paritu, tak rusové budou muset chca- nechca ve vyhazování našich zastupitelů od nich prostě přitvrdit :smich: :smich: :D :D :D

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4813
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#7746 Nový příspěvek od imaginaro »

Nevím jestli si to nepleteš, tak napíšu co jsem pochytil já, ale čísla už nevím. Počet diplomatů v ČR je víc než v RF (kdesi bylo řečených cca 140/60) ale podstatný rozdíl je v tom, že oni u nás nezaměstnávají na ambasádě a na to navázaných agend žádné čechy, ale my si u nich najímáme rusy. tedy pokud jsem tu jejich výzvu pochopil správně, že máme snížit počet pracovníků na naší ambasádě u nich(pracovníků, ne diplomatů), tak tím vlastně jejich lidi přijdou o práci. No to mi není jasny co tím jako chtěli docílit :-/
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Politika, neshody, atd. V

#7747 Nový příspěvek od Killer Koly »

*123 píše: čtv dub 22, 2021 8:26 pm No nezměnilo - nerad bych šířil poplašnou zprávu ale před nedávnem jsem někde četl, že naší "armádě" :smich: došly rakety do PVO S-200 VEGA a S-125 NĚVA, co nám tu zbyly z dob minulých a jiné PVO nemáme a fakt si nejsem jistý, jestli by nám Rusko chtělo prodat další ... :vysmech:
to neni poplasna zprava, ale pekna blbost. nastuduj si, co tu mame za PVO
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#7748 Nový příspěvek od *123 »

Ale di ty. Jestli máš na mysli ten médii inzerovaný shorad, tak to je pvo pouze krátkého dosahu a ty slibované 4 baterie, cituju
V případě konfliktu (v rámci případné teritoriální PVO) dvě baterie budou vyčleněny pro ochranu jaderných elektráren Temelín a Dukovany, jedna pro ochranu Prahy (a Ruzyně) a poslední k ochraně vojenského letiště v Čáslavi. Tím se potenciál české pozemní PVO prakticky zcela vyčerpá.
odsud:
https://www.armadninoviny.cz/protivzdus ... pyder.html
a nasams a spyder jsou a nejspíš i zůstanou pouze snem.
Takže tak, študente

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Politika, neshody, atd. V

#7749 Nový příspěvek od Killer Koly »

no, mel bys trochu pridat ve studiu, ty študente :vysmech: a hlavne si precist neco aktualnejsiho
a hlavne poradne (nejlip nekolikrat) precist, co jsem napsal a co jsi napsal ty
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#7750 Nový příspěvek od *123 »

Co je mi známo, tak kromě postarších pvo sovětské výroby má naše současná neslavná armáda ještě rbs 70 v počtu myslím 16ks a rbs70ng a těch je myslím 8. Jenže co o tom uvádějí tak to jsou pouze přenosné systémy krátkého dosahu, 5km nahoru a 8km do dálky - kdyžtak mě oprav -a použitelné pouze proti pomaluletícím a stacionárním cílům. Takže pro nějakou účinnou plošnou obranu republiky celkem asi k ničemu a to je ( kromě gripenů tedy) myslím asi tak všechno.
A uvítám když konkrétně a doložitelně napíšeš, jaké další pvo má tedy ta naše natopidiarmy k dispozici

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Politika, neshody, atd. V

#7751 Nový příspěvek od Killer Koly »

pravdepodobne nerozumis vubec psanemu textu a co vic, jsi naprosto nekonzistentni v nazorech. s takovymi lidmi nema cenu se bavit nebo jim cokoli vysvetlovat. ale pokusim se o to :prace:
takze:
1. psal jsi 22 dub 2021, 20:26, ze nase PVO ma systemy S-200 VEGA a S-125 NĚVA. ty byly vyrazeny pred cca 30 lety :evil:
2. kdyz jsem ti napsal, ze to je ptakovina, tak vytahnes skoro rok stary clanek, ktery si ani poradne neprectes a vytrhnes z nej co se ti hodi a pripada ti to desne vtipne. precti si to dal, uvidis, jak se PVO pouziva
3. ty postarsi PVO jsou modernizovane komplety 2K12, v soucasnosti stale jeste dost ucinne proti stihacim letounum, dale kompety S10M a v ostatnim ses vicemene trefil trefil. ale neni problem si tu informaci dohledat treba tady http://www.25plrb.army.cz/ jeste maji nove radary. a co se plosne obrany CR tyka, vysvetli mi, proc by mela byt plosna? nebo je nejak dulezity kravin v Horni Dolni? nebo les u Hnojove Lhoty? nebo barak ve kterm bydli nejaky *123?
4. proc pises neslavna a natopidiarmy ? ti vojaci o nicem dulezitem prakticky nerozhoduji a nemuzou za to, ze politici, kteri jsou zodpovedni za vystavbu a fungovani ACR, jsou takovi zmetci. jestli jsi mel na vojne pakarnu, je to tvuj problem, od toho je tu ale jine vlakno. jestli to chces zmenit, vol stranu, ktera armadu zlepsi nebo uplne zrusi. nebo jdi do politiky a udelej to sam.
5. pokud jsi to do ted nepochopil, ano, mam u armady pribuzne a kamarady a podobne reci me celkem serou. vsade se najdou blbci, i u armady jich par je, ale to same je kdekoli jinde. ja se pohybuju kolem stavebniho prumyslu a nejvic debilu jsem potkal prave ve stavebnictvi, kdyz jsem stavel barak. napr. polir nedokazal cist plany a zapomel na dvere, dokonce nedokazal ani chytit vodorovnou rovinu, pokryvac spatne nalatoval, ridic nakladaku slozil cihly v uplne jine obci atd... a nikde nerikam, ze zednici a stavebnici jsou k smichu a naprd
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

hobr
Příspěvky: 3888
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#7752 Nový příspěvek od hobr »

Vrbětice - prezident Zeman to řekl jasně: "BIS ve svých výročních zprávách (i neveřejných) za posledních 6 let nikdy nezmiňovala kauzu Vrbětice. Teprve v posledních asi třech týdnech bylo vzneseno obvinění vůči dvěma ruským agentům, kteří působili na našem území. A tito agenti byli obviněni, že způsobili výbuch ve Vrběticích.... Ve zprávě BIS se uvádí, že neexistují důkazy ani svědectví, že by tito dva agenti byli ve vrbětickém areálu!"
Konec citace.
Ondráčka nemám rád, ale toto je trefné vyjádření:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... nte-661843
Celá kauza je zpravodajská hra (nebo někoho jiného). Kdo tahá za nitky a čemu to slouží - toť otázka. Rozhodně po šesti letech ukázat na "provařené" rozvědčíky (kauza Skripal) je přinejmenším podivné a odporuje to zákonům logiky...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13192
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7753 Nový příspěvek od Čárls »

Je to pouze špinavá hra Babišeho Mate o čem přemejšlet zapomeňte na covida a vytunelovaný prachy ale drobek se přepočítal s EU a Agrofertem střet zájmů
Jedno je jasný a to že těch ruskejch agentu na ambasádě bylo trochu moc Ale takle se to přeci nedělá Vždy nejdřív pádný dukazy a pak s tím vylezu ven a přitlačím protistranu ke zdi
Těch pár Agentu si Biska mohla ohlídat do doby než budou pádný podložený důkazy Pokud by nebyli měli držet hubu No a ten sklerotik na hradě tomu dal korunu a trumfy Putimoj do ruky
Pokud to jsou tak utajovaný fakta že nemohou být zveřejněny zas nemohou s tím lízt ven
tohle byla fatální chyba a to je můj názor na danou věc
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

ITS
Příspěvky: 6230
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Politika, neshody, atd. V

#7754 Nový příspěvek od ITS »

S Milošem je sranda, zase to úplně po...
Tak to bylo pěkně nalajnované. Mohli jsme dnes v 11:00 vyhlásit Rusku válku. A zase nic
To je tak, když "se nekladou správné odpovědi".
:D

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Politika, neshody, atd. V

#7755 Nový příspěvek od Killer Koly »

Čárls: taky jsem si to puvodne myslel, ale snad ani AB neni takovy blbec, aby si dovolil drazdit takhle rusa. a nebo za nim stoji nekdo hodne mocny, tomu by napovidala hodne vlazna reakce putina. porad ale neni jasne, klomu to vlastne púrospelo. babisovi, to samozrejme, ale to je jen nejspis jen vedlejsi efekt
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Zamčeno

Zpět na „Putyka“