Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Zemšťani a jiné

#1 Nový příspěvek od duchodce »

V sekci Politika se objevilo téma konspirace atd. Protože se jim tam nechci vnucovat a tam občas "lítají jiskry" (a je to dobře od toho to téma je), chtěl bych založit téma o jevech které se občas vyskytují a zatím pro ně není vysvětlení. Upozorňuji že bych nerad aby se tu rozjelo téma 11. Září a nebo jestli Američani byli na měsíci nebo ne.
Zatím dám do placu - kruhy v obilí . Fenomén existuje, těžko se vysvětluje na mimozemšťany nevěřím. Můj názor že pravdu znají vojáci. Vzhledem k tomu jak jsme sledováni družicemi a i kdyby daný sektor sledovala jedna tak za 90 min co trvá jeden oblet některé prostě vytvořit nejdou.Vojáci samozřejmě info nezveřejňují.
Druhá věc - co vlastně bylo před naší civilizací. Vědci mají v datování trochu guláš . Nás ve škole učili že mamuti vyhynuli před milionem let. Již tenkrát se ale občas napsalo že daleko na severu sověti našli nějaké zbytky a mužici tvrdili že při výpravách daleko na sever jejich otcové tím zmrzlým masem krmili psy. Pokud ho požívali lidé tak to skončilo nevolnostmi a různými vyrážkami. Tyto zprávy se přičítali sovětskému folkloru kde i vši měli větší než jinde . Pak se ale ukázalo že tam jsou rozsáhlé nálezy zbytků mamutů a došlo k předatování na několik tisíc až deseti tisíc let. Rovněž to datování různých nálezů je problematické. Před několika lety jsem četl článek jak si studenti za pomoci nějakého fyzikálního ústavu vystřelili z nějakých vědců když jim podstrčili něčím ozařované a nějak ještě "upravené" vzorky a ejhle lítali tisíciletí sem tam ..
Nechci nějaké hádky většinou to jsou věci které se dají vysvětlit různými způsoby a pravda se objeví většinou až po odtajnění po několika desetiletích - viz fenomén Stealt , lidé (pohraničníci) to slyšeli a někteří v noci cosi zahlédli ale na radaru nic nebylo a přesto to nebylo to UFO.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zemšťani a jiné

#2 Nový příspěvek od Britt »

Co se týká odhadů vědců na stáří archeo nálezů tak jsem četl, že prý jim parádně zamotali hlavu Egyptští pašeráci starožitností. Na černém trhu se objevili desítky "historických" pokladů vyřezávaných z kostí.Tato zvířata, byla obětována Faraonům. Podvodníci tyto kosti kradli a z nich vyřezávali Skaraby a další unikáty. Hotové dílo nechali projít trávicím traktem krocanů aby získalo patinu a prý nejedno evropské museum s pyšní těmito vzácnými unikáty.

Co se týká kruhů v obilí, existuje celá řada teorií, od výtvorů mimozemských civilizací, větrných vírů až po dílo lidí. Kdysi jsem viděl video, natočené partou nadšenců kteří tyto obrazce vytvářeli. 3 kluci napochodovali kolejákem do prostřed pole a za pár hodin bylo hotovo.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemšťani a jiné

#3 Nový příspěvek od Antony30011 »

Já si na tohle téma přečetl Vzpomínky na budoucnost od Ericha von Dänikena. Čtivá a zajímavá knížka :) doporučuju.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zemšťani a jiné

#4 Nový příspěvek od Britt »

Jj, znám.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Lesa
Příspěvky: 1104
Registrován: sob dub 10, 2010 5:58 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Zemšťani a jiné

#5 Nový příspěvek od Lesa »

Výborné knížky na tyhle témata má i Viktor Farkas. Doporučuju. Jen obsahově to má trošku nabitější. Od posmrtného života, přes duchy a paranormální jevy až po sci-fi a technické pokusy. Ale má to roztříděné do témat a je to přehledné. 8)
Sny se nemají plnit. Ty se mají snít. Proto je oblečená žena krásnější než nahá.
Juraj Kukura
Když chceš být moudrý, nauč se rozumně ptát, pozorně poslouchat, klidně odpovídat a když nemáš co říci, přestaň mluvit.
Johann Kaspar Lavater

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemšťani a jiné

#6 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ještě podobný téma jsou předlohy pro Brownovu Šifra mistra Leonarda. Jedno se jmenuje Svatá krev a svatý grál a to druhý sem zapomněl :( ale to je informaema a konspiracema nabitý jak sviňa. Ta největší je, že Ježíš měl dítě s Máří Magdalénou a to založilo dynastii francouzských králů, protože Máří s ním odjela do Provence. Dodnes tuto myšlenku obhajuje Převorství Siónské, které tvrdí, že jeho velmistry byli da Vinci, Newton, Hugo apod... ale na tyhle knihy musí mít člověk fakt jasnou hlavu, protože na konci stránky pomalu neví, co bylo na začátku

Lesa
Příspěvky: 1104
Registrován: sob dub 10, 2010 5:58 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Zemšťani a jiné

#7 Nový příspěvek od Lesa »

Jo, jo Tondo, a ve finále to popírá celou logiku, kterou do nás hustili x let ve školách... :D
Sny se nemají plnit. Ty se mají snít. Proto je oblečená žena krásnější než nahá.
Juraj Kukura
Když chceš být moudrý, nauč se rozumně ptát, pozorně poslouchat, klidně odpovídat a když nemáš co říci, přestaň mluvit.
Johann Kaspar Lavater

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemšťani a jiné

#8 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ve finále z toho plyne, že ti co to do nás hustili ve škole veděli úplný prd :) jak to bylo a jak to někdo sepsal sou dvě jiný věci a každej může veřit čemu chce

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zemšťani a jiné

#9 Nový příspěvek od DYK »

Já už jsem se záhadama srostlej. Prostě už jsem si zvykl, že chleba padá namazanou stranou na zem, to je myšleno jak doslova, tak jako příklad a že se posere vždycky to, co z ND není doma. Ale vždycky!!!! Takže nevím, kdo má a jak to že má ještě někdo jiný přehled o mém skladu ND, nebo jak to dělá. :vysmech:
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Zemšťani a jiné

#10 Nový příspěvek od Matúš »

Presne, ako hovoríš DYK :D A vždy to začne protestovať vtedy, keď to najviac treba :-/

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#11 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Ale DYKu tomu se dá předejít,prostě chleba namažeš na druhou stranu a né na tu kterou ti padá na zem,přece :hm:

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zemšťani a jiné

#12 Nový příspěvek od DYK »

Přesně!!! Kombajn se posere ve žních, kdy je nejvíc třeba a třeba na jaře, na podzim či v zimě ani ťuk, kdy je víc času na opravy. :smich: Jeden můj kolega má zase problémy s obyčejným vrtáním děr do zdí. Vždycky když vrtá - vypnou proud!! :prace:
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#13 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Ale přece kdyby použil akučku tak mu to nevadí ne :-/

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zemšťani a jiné

#14 Nový příspěvek od DYK »

Akučku se sexem? Teda s příklepem? To je HI-TECH nehodná jejich rukou, říká. Navíc teda na to ani nevidí, protože se prý i zhasne.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#15 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Parchanti to sou :vztek:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“