Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8583
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zemšťani a jiné

#1051 Nový příspěvek od bourač »

Killer Koly píše:napsano bylo jasne: ....jsou ty drony řízeny GPS ....
napsal jasně kdo? :smich:
o tématu vím úplné hovno, připouštím. :co?:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Zemšťani a jiné

#1052 Nový příspěvek od Killer Koly »

napsal jasne duchodce 06 črc 2020, 22:27 8) ale uz jsme si to vyjasnili :) ja o tom taky moc nevim, jen o malo vic nez bezny smrtelnik a okrajove je to moje prace. ale znam par lidi, co jsou v tomhle oboru opravdovi odbornici. a to pak valim oci, co se je v tomhle oboru za veci :shock:
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13180
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1053 Nový příspěvek od Čárls »

Kdyby jsme věděli o tý technice dneska vše co je a je utajovaný asi by jsme se šeredně divili co vše se sleduje a jak se to sleduje co vyvádí tajné služby mocností atd .Pak by nás ti ufouni asi nestrašili a nepřemýšleli nad tím zda jsou či nejsou Ono ty vědeckofantastický filmy zřejmě občas nejsou daleko od pravdy :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

mraveneček
Příspěvky: 1316
Registrován: ned bře 30, 2014 6:20 pm
Bydliště: od Třebíča

Re: Zemšťani a jiné

#1054 Nový příspěvek od mraveneček »

Já už dávno rozděluji vesmírný výzkum na dva druhy.

1. Lety s pomocí kapalných raket. :(

2. Lety strojů na elektrický pohon, tzv. stroje podobné ufo :)
Družstva. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =9&t=69747
Kováři. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =9&t=69882

První PC- Pc 80 286 Ram úchvatných 1 mega Cpu 6 Mhz, disk 20 mega mechanika 5.25 -1.2 mg
OS Norton Commander

mraveneček
Příspěvky: 1316
Registrován: ned bře 30, 2014 6:20 pm
Bydliště: od Třebíča

Re: Zemšťani a jiné

#1055 Nový příspěvek od mraveneček »

Vše o diskovém letadle Třetí říše nacistické

https://archive.org/details/AllAboutThe ... ntPrograms

kam to Rusové a Amíci technicky dotáhli v době dnešní výpočetní techniky :typek:
Družstva. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =9&t=69747
Kováři. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =9&t=69882

První PC- Pc 80 286 Ram úchvatných 1 mega Cpu 6 Mhz, disk 20 mega mechanika 5.25 -1.2 mg
OS Norton Commander

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1056 Nový příspěvek od duchodce »

Podotýkám že tohle je absolutní moje fantazie a se skutečností kolem Coro to je jen vzdáleně inspirované....... :cert:
Nechci tohle zanášet do tematu Epidemiologie aby to někdo nevzal "za bernou minci".Napadlo mě co by se asi dělo kdyby se ten Coro nedařilo zvládat a třetí nebo čtvrtá vlna by se nepodařila zvládnout vůbec. A dopadlo by to jako ve Španělsku v celé Evropě o Amících nemluvě ti tohle myslím vůbec neumí. Rozlehlost , mentalita lidí , a momentálně ta rovnost všech proti všem by jim zlámala vaz.
U nás rozklad funkce státu tolik policie , vojáků nemáme. Šla by vůbec energetika , vlaky řídit ručně? Nenapadlo mě že bych se ještě mohl vzdáleně přiblížit scénáři Malevilu , Dne trifidů nebo té knížky od Neffa - jméno mě vypadlo.Co vy konspirátoři na to....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zemšťani a jiné

#1057 Nový příspěvek od Britt »

Já to vezmu stručně. Když dokázali lidé přežít v pravěku nebo středověku, proč by nepřežili i dnes? Je velký problém umět si rozdělat oheň nebo ulovit kus žvance?
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13180
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1058 Nový příspěvek od Čárls »

Nebyl akorád s tím lovením žvance by to problém a si pro spoustu lidí byl Neb to neznají ani z knížek ale hlad naučil Dalibora housti a člověka lovit
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1059 Nový příspěvek od duchodce »

No naučili bychom se to ale je tu malý detail . Té zvěře tenkrát bylo daleko víc , nebyli na tom lovu tak závislí a neměli dnešní vybavení. .Dnes v době puškohledů a množství střelných zbraní by to zbytku lidí stačilo tak na několik měsíců.a co potom - obchody a neuhájené prostory s potravinami vybrakovány. Doprava by moc nefungovala , zásoby paliva z čerpaček ručně rozkradeny . Pouze vojenské zásoby paliva na pár měsíců pro agregáty nemocnic a havarijních centrál spojů pro nouzové řízení. Potom?
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zemšťani a jiné

#1060 Nový příspěvek od Britt »

Hurá zpátky na stromy. Návrat k přírodní medicíně a když nebude technika, průmysl a zbraně, tak se zvěř rozmnoží.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5460
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Zemšťani a jiné

#1061 Nový příspěvek od thovt »

čarls: Přesně tak.

Jsme tak zavislí na technologijích, stačí aby přestal fungovat proud a nebyla by ropná paliva.
Razem jsme v době železné a šrotové.
Pilu brichatku dřevorubeckou stále mám .

Tihle už trénují


Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8583
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zemšťani a jiné

#1062 Nový příspěvek od bourač »

duchodce píše: od Neffa - jméno mě vypadlo.
možná - Tma?
nejreálnější je ovšem Malevil,
Malevil vybudovanej nějakým traktoristou - ti totiž všechno vědí, všechno umí a vůbec si se vším poradí. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1063 Nový příspěvek od duchodce »

Brite sám víš dobře kolik pokolení zvěře neb jak dlouho trvá nežli by se zvěř rozmnožila natolik aby to zbytek lidí alespoň trochu zásobovalo . Mezitím by zbytek lidí mezi sebou válčil o zbytky potravin. Možná že by některé skupiny /tlupy/ lidí pochopili a pokusili by se sklidit část úrody. Kde namlet , zpracovat. Palivo do spalováků by již nebylo , pouze postavit znova vodní mlýny, vodní kola . Vyrobit žentoury , to vše ale chce měsíce času .....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1064 Nový příspěvek od duchodce »

Bourači - Tma , myslím že ano .
Ano, Malevil vybudovaný traktoristou důchodcem,,, :wink: :ano: :vysmech:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Zemšťani a jiné

#1065 Nový příspěvek od oco13 »

Britt píše:Hurá zpátky na stromy. Návrat k přírodní medicíně a když nebude technika, průmysl a zbraně, tak se zvěř rozmnoží.
Len s tým dodatkom , že táto zem vôbec nie je pre 8 miliard ludí. A tiež príroda človeku nedala do vienka vek 70 rokov- ten je získaný umelo a na úkor planéty.
Čiže nazad do jaskýň a máš max 30 rokov aby si odchoval mláďatá. Všetko ostatné je irelevantné. :hm:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“