Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2776 Nový příspěvek od Tomas6 »

Já taky klídek pohoda. Horko sice moc nemusím, doufám že se tam bude moct někam do stínu. Jedem ještě s mojí sestřenicí a její rodinou, mají taky děcka, bude sranda. No mám lufty z cesty. Já všeobecně nerad řídím, když mám jet někam dál, tak su z toho otrávený, toto bude ještě v noci, to spíš rád spím a ne někde trajdat. Ty doby kdy jsem v jeden den přejel republiku tam a zpátky jsou pryč dávno
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13201
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2777 Nový příspěvek od Čárls »

Chlapi vy co takle marodíte s rymičkami kolik máte doma vzdušnou vlhkost jen pro zajímavost u nás se to pohybuje mezi 35 až45% a 25°tepla
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2778 Nový příspěvek od Tomas6 »

Teplo od 20 do 24, podle místnosti, vlhkost neměřím, ale suchý vzduch určitě není a vlhko taky ne páč nikde náznak plísně
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20884
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2779 Nový příspěvek od ota »

Od doby co bydlíme tady v tomhle baráku tak jedeme 20 max 23°C. Ale když byli kluci malí tak ještě krbovky nebyly a tak max 22°C. Teď když je jako dneska a manželka přiloží a usne, tak je tam 23°C. Povšechně kolem 20°C. Vlhkost bývala taky když bylo v zimě. Od té doby co je sušička prádla vlhkost rapidně zmizela. Kolikrát bylo třeba na střešním okně v koupelně vysrážená voda. Teď vůbec. Jak jsem tu psal, když jsem prvně vylíval tu nádržku u sušičky nevěřil jsem, kolik vody předtím šlo do baráku. Neodhadnu, ale v té nádržce jsou 2l? Nikdy jsem to neměřil. Ale u nás se pere skoro každý den. Tedy každý den do baráku 2l vody odparem. Se sušičkou už ne.
Povšechně na škodu suchej nebo vlhkej vzduch. Dobré je nějakej střed. Ale kde je střed?
25°C by na mě vůbec nebylo! Kolikrát jsme jeli k našejm a táta na teploměru 26°C. Uplně mě hořala huba! A máma ,,táto topíš vůbec? Zdá se mi tu chladno"! Táta šel k teploměru nasadil brýle a ,,mámo 26°C, to je ti zima?" Já seděl v tryčku s krátkým rukávem a tváře jako slabikáře! V ložnici mám od 15°C po max 18°C. Záleží to podle zimy venku. Když je venku chladno, kotel v podkroví topí víc. A když je 18°C tak to už je na mě moc.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13201
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2780 Nový příspěvek od Čárls »

Já to mám gaučovou teplotu bejt nabalenej u televize ani omylem tak 25-28 je optimum já to mám převrácený v zimě teplo a v létě chladno :smich: a mám to tak odjakživa na práci stín a tak těch 22 jak je víc začnu se potit jak prase a to se nedá dělat :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20884
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2781 Nový příspěvek od ota »

Čárlsi já se potím jako prase, i když venku mrzne jen praští! Jak začnu dělat nějakou práci těžší, leje ze mě hned. V neděli jsem byl v lese na 3 hodinky. A dělal jsem v tryčku a hulilo se mi ze zad!
V létě je výhoda, že neofouknu. Z zimě pak stačí ,,pohovořit" a hned mě chytne chcípavka.
V létě klidně 30°C venku. Paráda. Doma v létě max 22°C. Ve fabryce teď 19°C až max 21°C a to je už vedro. Zvyklej na normální teploty. 8)

Sadra17
Příspěvky: 6131
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2782 Nový příspěvek od Sadra17 »

Tomas6 píše: čtv úno 22, 2024 12:34 pm . Doktorka obvoďačka říkala já už nevím co s váma. Jako myslela synka, no prej zkuste moře.
naše bývalá obvodačka, budiž ji země lehká by poradila inhalovat vincentku 8)
malej traktorista v malým traktoru

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2783 Nový příspěvek od Tomas6 »

To jsme dělali. A výsledek žádný. :-/ Dokonce na ORL odstranit nosní mandli, tak chudák byl na operaci a výsledek mínus 5. Ještě horší. Tak věř doktorům.... Ale jak píšu ty termály mu dělají dobře a to jsem rád.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14734
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2784 Nový příspěvek od DanculSK »

skus YABRO roztok,,,, inhaluje sa ce parný inhalator
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6629
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2785 Nový příspěvek od Lukashil »

Pratele, ja uz rok lecim rymu, furt odbery krve, orl, plicni, uz jsem bral snad sestery antibiotika, jedny antivirotika, hromadu prasku na dutiny a furt proste zanet dutin.
Ale dle vysledku od vsech lekaru jinak zdravej clovek, tak nevim co to zpusobuje.

Takze jsem asi eine simulantenbande tschechische xindl....
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13201
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2786 Nový příspěvek od Čárls »

Máš ještě svoj zuby ? ja dokud nedostal klapačku každou chvíli problém ryma a pak se mi to vrazilo do dásní Zuby sem před 7 lety nechal vytahat a od tý doby max troška rýmy když vofouknu ale to je moje zkušenost Mě doktorka tvrdila jo zuby ty dokáží potrápit a ukáže se to kolikrát uplně někde jinde
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6629
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2787 Nový příspěvek od Lukashil »

Na pruvany do usi a zubu trpim furt, ale zatim mam vsechny svoje, i kdyz pravda ze dva bez nervu uz
Stydím se za tuto zem

fikejz
Příspěvky: 6162
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2788 Nový příspěvek od fikejz »

Může být, že pod nějakým z těch dvou bez nervů je váček, nebo i pod oběma. To pak dělá rotyku. Stačí blbě vyplněný kořen a je vystaráno. Ale na rentgenu to je vidět. Záleží jak dobrýho a vstřícnýho máš zubaře.
Jak jsem psal letos i když doma všichni postupně marodili a i teď má ta moje ošetřování a je s klukem doma tak já nic. Jen jednou mě trochu škrábalo v krku a začínala mi rýma tak jsem pár dní bral Sinupret a přešlo to. Ani ta rýma z toho nebyla.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Sadra17
Příspěvky: 6131
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2789 Nový příspěvek od Sadra17 »

Lukashil píše: čtv úno 22, 2024 5:46 pm Pratele, ja uz rok lecim rymu, furt odbery krve, orl, plicni, uz jsem bral snad sestery antibiotika, jedny antivirotika, hromadu prasku na dutiny a furt proste zanet dutin.
Ale dle vysledku od vsech lekaru jinak zdravej clovek, tak nevim co to zpusobuje.
to měl kamarád, dotáhnul to až na "operaci" kdy mu ty dutiny čistili- škrabali :shock:
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6629
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2790 Nový příspěvek od Lukashil »

No uz mi to i rozladilo jeden bubinek, ale dokud nenajdou pricinu..... :-/
Stydím se za tuto zem

Odpovědět

Zpět na „Putyka“