Kamil Jordán-zločinec

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Kamil Jordán-zločinec

#1 Nový příspěvek od pawka »

Prosím vás, kdo zná Kamila Jordána, který se podílel ve firmách s plastovými okny jako třeba:Okna Jordán,Slovak Okna,Plastom,OKPO,..nevím, kde dál ještě šije či šil svoje podvody. Požádejte ho, ať vrátí lidem,firmám a státu peníze,které mu nenáleží! Ano toto je jeden z lidí, který škodí a je tudíž zločincem,který patří před soudní porotu. Nenecháme si dále v České republice kazit pověst lidmi,kteří pracují nepodstivě.
Koho poškodil také,diskutujte
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kamil Jordán-zločinec

#2 Nový příspěvek od pawka »

tady u těch firmách okna neberte,přijdete jen o peníze
http://rejstrik.penize.cz/kamil-jordan
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kamil Jordán-zločinec

#3 Nový příspěvek od Leo »

Mám pocit, že na slovensku i u nás si vytunelovali firmy a jsou asi v insolvenci nebo už krachly. No není to jediný z tohoto kraje, kdo sliboval okna, vybral peníze a pak se nic nedělo.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kamil Jordán-zločinec

#4 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Kamil Jordán-zločinec

#5 Nový příspěvek od tomous »

Brácha od něj má vchod. dveře,ale to bylo ještě než krachnul a měl kur.a štěstí.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Kamil Jordán-zločinec

#6 Nový příspěvek od Brendak »

Jsem z Podivína a máti má od něj okna. Co jsem slyšel , tak ze čtverkama prolezl základku. Pak ho asi osvítil duch svatý a podnikání mu šlo. No a jak to dopadlo je jasné z repotáže TV Nova.

Jinak postavil si na okraji Podivína obrovský barák , ale něco jsem slyšel že už mu nepatří.

V bývalé firmě ted´ parkují tuším nějaké auta.

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kamil Jordán-zločinec

#7 Nový příspěvek od pawka »

tam odvas pochazi ten zlocinec,co figuruje vzdy v nejake firme,ktera zahy zkrachuje, stale se opakující pripad a stale neřešitelnej problém asi. a to se bávíme pouze o jednom problému na naší planetě. každý se podnikání nemusí povíst, ale to už není tento problém, už je jasné, že je to přímí záměr, jak neoprávněně se obohatit. podkladů je více než dost a tak se konečně vše řeší
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Kamil Jordán-zločinec

#8 Nový příspěvek od Brendak »

Ono to asi záměr od začátku nebyl. Firma EuroJordán pěkně fungovala. Postavil myslím i nové haly na výrobu plast. oken. Jenže pak začal asi zájem o plast. okna klesat a šlo to z kopce. Co provádí ted´ nevím.

toyotatoyotatoyota
Příspěvky: 711
Registrován: čtv led 19, 2012 12:06 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Kamil Jordán-zločinec

#9 Nový příspěvek od toyotatoyotatoyota »

pawka píše:Prosím vás, kdo zná Kamila Jordána, který se podílel ve firmách s plastovými okny jako třeba:Okna Jordán,Slovak Okna,Plastom,OKPO,..nevím, kde dál ještě šije či šil svoje podvody. Požádejte ho, ať vrátí lidem,firmám a státu peníze,které mu nenáleží! Ano toto je jeden z lidí, který škodí a je tudíž zločincem,který patří před soudní porotu. Nenecháme si dále v České republice kazit pověst lidmi,kteří pracují nepodstivě.
Koho poškodil také,diskutujte
Nechci ti kazit iluze,ale to se už nikdy nestane :( Pan Jordán a jemu podobní,už nikdy legálně nevydělají ani korunu,protože by museli platit dluhy a to není nic pro ně!!
Jediné co funguje,je přijet,rozkopat tlamu a zkusit se "domluvit" 8) Pokud nic nemá,tak si člověk jen uleví,ale to taky není špatny :smich: :smich:

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Kamil Jordán-zločinec

#10 Nový příspěvek od Brendak »

Ono ta firma fungovala dobře. Pobočky měla po celé republice a myslím i na Slovensku. Taky do Rumunska nebo kam se měli rozšiřovat. V Podivíně byl nějaký podnik a vedle otevřená hala pro skladování zemědělské techniky. Komplet to předělal a postavil nové výrobní haly a novou správní budovu. Při té přestavbě nastrkal všude kamery a zvenku to vypadalo jak malá věznice. Taky myslím někteří vedoucí byly zvláštní. Už si to moc nepamatuju , ale jejich minulost byla nějaká divná. Jak jsem psal. Na základce prolízal se čtverkama a pak najednou velký podnikatel.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2163
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Kamil Jordán-zločinec

#11 Nový příspěvek od Deane7 »

Minulý rok jsem vyměnila všechna okna ve svém domě za ta drahá plastová, tříkomorová a vakuovaná, která šetří energii. Dnes mi volal jejich dealer a stěžoval si, že už je to rok, co mi je vestavěli a ještì stále jsem za ně nezaplatila. No teda, to, že jsem blond, ješte neznamená, že su automaticky blbá, ne? Tak jsem mu řekla to, co mi pořád opakoval ten kecací chlápek, co mi je prodal, že: "do JEDNOHO roku se ty okna zaplatí samy". Haló? Už to jeden rok byl! řekla jsem mu. Na druhém konci bylo jen ticho, tak jsem nakonec zavěsila a oni už nikdy nezavolali. Vsadím se, že se chudáci cítili jako idioti.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

liborm
Příspěvky: 243
Registrován: sob dub 10, 2010 3:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Kamil Jordán-zločinec

#12 Nový příspěvek od liborm »

Jak psal Brendak. Asi semu ve skole libylo protoze opakoval ale to neni podstatny. Zamestnaval vetsinu lidi z Podivina a okoli taky sem mel v umyslu tam jit. Jeste ze sem si to rozmyslel. Nejvetsi pruser je v tom ze si nabral lidi kterym veril udelal z nich vedouci a oni ho pekne vytunelovali. Neobhajuju jenom jak to bylo, samozrejme ma na tym taky svuj podil.Momentalne je firma v insonvelci ale v arealu se porad neco deje. Treba ze se tam vykladaji kamiony hader

Pavel
Příspěvky: 8282
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kamil Jordán-zločinec

#13 Nový příspěvek od Pavel »

Vím ,že v arealu Euro jordán který částečně patří Jordánovy směle podniká dál .Firma se jmenujeK§F JOSH s.r.o. je psaná na Evu Klimešovou.provozuje autodopravu.Vím ,že se nikde neukazuje
a nikam v Podívíně nechodí má špatnou psychyku neví kde bije a kdy.V podivíně má postavenou vilu cca 18000000.kč luxus .Umí žít na úrovni a ta auta BMWX5.Audi r8 .Audi a8,HUmer.a další.
Moc Vám všem děkuje za přízen a za všechny peníze které jste se mu hodily k rozvoji podnikání .No prostě umí žít .

Pavel
Příspěvky: 8282
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kamil Jordán-zločinec

#14 Nový příspěvek od Pavel »

Mám myslím tohle číslo mám ho od kamarádky 602434484

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kamil Jordán-zločinec

#15 Nový příspěvek od pawka »

Jak to dnes vypadá, já nic nový nevím, peníze žádný nevrátil.
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Odpovědět

Zpět na „Putyka“