Dovolená, cestování, výlety

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1381 Nový příspěvek od Čárls »

Pořiď starou stejšnu co se s ní naši najezdili na dovolený vzadu si sklopil sedáky daly se matrace a bylo :)
U nás bude dovolená tak po okolí a výlety Chci se podívat do Deštného v Orlických na Šerlišský mlýn Kdysi dávno sme tam byli na dovolený od svazu družstevních rolníku koncem 80 let Vše asi jednodenní výlety o víkendech
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1382 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

zajímavej problém co tu uvedl Leo,že když jsou zavřený hospody,tak si nezajdete na záchod.to jsem ještě v divočině nezažil.no chce to nosit lopatku.je to taková tábornická čest,že po vás nezbyde bordel....v báglu popelnicovej pytlík na ty různý obaly,plechovky.no a vo stanu,nebo přístřešku asi nemá cenu vám psát....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1383 Nový příspěvek od Čárls »

No v létě v přírodě mě vždy stačila tráva v zimě i ten sníh v nouzi :smich: No baby to maj horší :-/
a co se týká těch plechovek a pod tak to sem zas vždy dones dom nebo někde do koňtasu ve městě Jinak na výlet do města bych asi nejel to mě nebere
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1384 Nový příspěvek od Sadra17 »

Čárls píše:Pořiď starou stejšnu co se s ní naši najezdili na dovolený vzadu si sklopil sedáky daly se matrace a bylo :)
to dneska umí kdejaký kombík 8) blbý je že musíš přendavat všechny věci dopředu
malej traktorista v malým traktoru

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1385 Nový příspěvek od hobr »

Mám Caddy, ale vevnitř je to krátké. Což na nějaké spaní není. Jo, oktávka 1 v kombíku, to bylo jiné kafe. Tam jsem spal několikrát a v pohodě. Bohužel musela jít. A kupovat VW transportér je moc peněz. Stejšna jsem vlastnil a zamlada v něm prováděl s děvčaty hodně příjemných věcí. To už je dávno pryč...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1386 Nový příspěvek od Čárls »

No jo dnes sou lidi rozmlsaný a musej mít tisíc věcí sebou naši měli jednu tašku s oblečením a propanbutanový vařič Jidlo se koupilo po cestě max bylo na dva dny kvůli víkendu . Znám to já jel na dovolenou s polovičkou já jednu tašku a polovička loďák na střechu a maluch nahyblej jak náklaďák :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1387 Nový příspěvek od hobr »

To je známá věc, že naše "drahé" polovičky sebou musí tahat fůru krámů. Mě stačí na 14 dní igelitka a taky přežiju...
Manželka nosí pořád nějakou kabelku - nic proti tomu. Vtip je v tom, že mobil má zahrabaný až vespod, takže se jí nikdo (já) nedovolá. Také "vzácná" vlastnost.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1388 Nový příspěvek od mufik »

V Caddy vychází spaní docela dobře, u delší úplná pohoda, u kratší sklopit zadní opěradla a do kufru vyrobit plošinu ve výšce sklopených opěradel.Nahoru karimatky nebo matraci na míru, pod plošinu věci na vaření a nějaké potraviny.Přední sedáky je třeba samozřejmě na noc posunout co nejvíc dopředu a délka vychází víc než 2 metry.Už jsem to poměřoval, ale zatím jsem se k tomu nedokopal.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1389 Nový příspěvek od hobr »

Pokud mám sklopená sedadla, tak je to na délku asi 160 cm. Plošina na spaní by musela být rozkládací, aby se s tím potom dalo jet. Ale nápad dobrý, budu o tom přemýšlet. :friends:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1390 Nový příspěvek od Sadra17 »

Já se ve svým Passatu vyspím dobře, na délku tam je něco kolem 170cm když je to málo lehnu do úhlopříčky 8) sedačky jsou po sklopení v rovině ale i tak jsem si dával samonafukovací karimatku kvůli pohodlí
malej traktorista v malým traktoru

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1391 Nový příspěvek od *123 »

hobr:
pak ještě jedna možnost, jestli máš nákladní káru za auto, tak se do ní nechá pořídit obytná nástavba a je to možná i lepší než malý karavan. A je to jako náklad, takže si to můžeš klidně i udělat sám

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1392 Nový příspěvek od bourač »

ota píše:auto by mělo kde zaparkovat u Tebe na zahradě? :vysmech:
teď si mi rozšlapal bábovičky a zkazil dětství a celý odpoledne.
Chtěl jsem pana :friends: hobra nalákat na kempování na mojí zahradě (100m od Mácháče) s tím že si musí, když dojede, nejdřív odklidit haldy pražců, traverz, trubek atd. :vysmech:
Něco jako agroturistika :ano:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1393 Nový příspěvek od Čárls »

spíš šrototurismus to aby si vzal ještě pořádně velkej vlek :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1394 Nový příspěvek od bourač »

máme tady tzv. centrální parkoviště, patří městu. Je to tady takovej místní zlatý důl.
Jen vysoce zaangažovaní kamarádi starosty (nebo starostky) se mohli ucházet o pozici hlídač / výběrčí parkovného.
Před pár lety byla pozice zrušena a parkoviště vybaveno závorou která dovnitř otvírá po zaplacení a ven pouští kamera (pamatuje si SPZ).
V létě bývá parkoviště zcela plné. K jezeru je to cca 300m.
Jezdím okolo a koukám co covid mj. taky způsobil. Parkoviště je narvané i teď v zimě, to nikdy neexistovalo. Závora je vypnutá, volný průjezd možný. (zatím)
Budu se muset jít podívat na pláž - co tam dávaj zadarmo, že sem jezdí tolik lidí.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1395 Nový příspěvek od Joe66 »

Bouraci v prvom rade vela zdravicka prajem do noveho roku ked Ta spominam. Ale pripomenul si mi zalezitost s parkovanim na ktoru ked si spomeniem tak sa aj teraz rozculim :jazyk: :) Ked som zacinal s realitami,ze som kupil neaky barak,byt alebo pozemok za hotove a poopravoval a predal s mensim ziskom-nemylit si realitky ktore len urobia fotky-daju inzerciu a zaplatia prepis a zhrabnu 3az 7percent proviziu z predaja. Tak mi v meste bol ponukany pozemok ktory nikto nechcel.Hoci bol stavebny a v centre tak sa na nom nic nedalo postavit ze normalnu cenu a v dlhom case lebo sa pod nim krizovali-krizovalo kopec inzinierskych sieti a nikto taky pozemok nechcel a ked mi to nukal realitak uz podcenu tak som mu povedal,ze co s takym pozemkom ked nikto na tom nechce stavat a kaslal som na to. No a po par rokoch prechadzam tamadial a tam co vidim na tom pozemku. Oplotenie ,Rampa,turniket a budka pre straznika-dvaja sa tam dochodcovia striedaju pri vybere prachov . A pytam sa znameho co pozna trochu noveho majitela a ze zaplati dvom dedkom dokopy necelych 1000eur na mesiac a cisty zisk mu ostava okolo 2 az 3tisic eur za mesiac z toho parkoviska pez roboty . Ma islo jebnut ked som si na ten pozemok spomenul :jazyk: :D :smich: :smich: :smich: Ze lepsie to vynasa ako neaky barak dat do prenajmu a investovat do neho + riesit podnajomnikov :jazyk:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“