co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4816
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9931 Nový příspěvek od imaginaro »

Mě před chvílí dostalo to v odkazu. Není to sice nic co by se mě dotýkalo přímo, ale fandil jsem jim a plánoval návštěvu jak pojedu kolem a zobnu si nějakou ňamku. No, už mám smůlu ... :(
https://brnenska.drbna.cz/z-kraje/hodon ... eicha.html
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9932 Nový příspěvek od bourač »

jeď ihned, protože až to bude v noci bolet a pojedeš tam ve dvě v noci zažiješ uroveň českýho zdravotnictví na nejvyšší úrovni :pohlavek:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9933 Nový příspěvek od chobotek »

Především zažije, jak se zdravotnictví staví k inteligentům, kteří nejsou schopní odhadnout situaci a považují za rozumné budit někoho ve dvě ráno, protože je tam přece jen pro ně, že jo :co?:
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 6179
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9934 Nový příspěvek od fikejz »

Nejezdi nikam, zavolej si rychlou protože nemůžeš chodit a tím pádem ani řídit. Když tam pojedeš budeš do rána "čekat frontu" až na tebe přijde řada. Když tě přiveze rychlá půjdeš na řadu hned. Za dvě hodiny budeš doma a půjdeš do pelechu, ráno budeš v mezích možností alespoň trochu fit.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9935 Nový příspěvek od Tomas6 »

M.dám na rychlou. Zas tak špatně na tom nejsu.
To dělají kkti kteří si neuvědomují že oni můžou být potřeba zrovna někde jinde. Třeba poškubaní dotlučení bezďáci v doprovodu policie, kteří měli přednost před klukem (3roky)s naštěstí jen naraženou rukou po pádu z vlečky. Eště že ta policajtka byla jak obrázek, tak sem sa aspoň kochal když už se tam seděli dvě hodiny.
Teď večer už tam nemá smysl jezdit, takových dotlučených a poškubaných tam bude tři zadky, zajedu ráno. V 7 střídají šichtu, to tam bude čerstvý neotrávený doktor. Doveze mne táta. A nebo v pondělí do Vizovic k chirurgovi, to bude asi ta nejrozumnější varianta... Pokud budu vikend schopný nějak trochu přejít. Ráno musím poslat synka na hůru pro berlu ať su schopný dojít aspoň na záchod a trochu sa obstarat. Manželka chytla někde horečky a bolí ju v krku, tak to máme doma trošku náročnější. Teď večer nás obskakoval malý....
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Míšánek
Příspěvky: 882
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9936 Nový příspěvek od Míšánek »

Chápu že z čistě praktického hlediska je rychlá rozhodně nejspíš ta nejlepší cesta, nicméně já osobně bych s tím asi měl dost velký vnitřní problém, že kvůli nějakému mému posranému kotníku musí jet ke mně rychlá, která může být mezitím mnohem důležitější u nějakého infarktu, trauma zranění nebo tak něco.

Sám jsem měl oba kotníky (ne najednou, ale jeden po druhém - gramloň no :pohlavek: ) vymknuté tak, že mi to pokaždé dali do sádry, ale vždy jsem si tam dojel sám... Ale každý to může mít jinak, respektuju to ;-)

Imaginario, tu hospodu měli z nějakých důvodů bohužel zavřenou už docela dlouho. S mladou jsme si tam chtěli zajít a bylo z toho prd. Nevím jestli je položil Covid nebo co se stalo :hm:

fikejz
Příspěvky: 6179
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9937 Nový příspěvek od fikejz »

Tome tak ať tě to co nejdřív přejde a paní, ať se dá taky do kupy. Celkem tě chápu, protože já bych to řešil stejně. Dokud mi noha "nevisí na kousku kůže" není moc důvod volat rychlou :) Takhle podobně jsem to měl před pár lety se zlámanými zápěstími.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9938 Nový příspěvek od Tomas6 »

Fikejz díky.
Chápu tu myšlenku, ale opravdu není potřeba. Jsou lidi co na tom můžou být hůř.
Bývalý kolega si dojel na úrazovku se zlomenýma třema obratlama. Sám a autem. Z ambulance šel rovnou na sál... Sme mu moseli druhý den auto odvézt domů. Tož tak no.
Jináč noha jak baňa. Dokáď nepotřebuju šlápnout, tak to ani moc neboli, potom jak čert. To přes víkend nerozchodím. Budu rád když to nejak přejde do velikonoc. Ten samý kotník sem měl už kdysi dávno a marodil s tým dva měsíce. :-/
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4816
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9939 Nový příspěvek od imaginaro »

Míšánek píše: pát bře 15, 2024 8:29 pm Imaginario, tu hospodu měli z nějakých důvodů bohužel zavřenou už docela dlouho. S mladou jsme si tam chtěli zajít a bylo z toho prd. Nevím jestli je položil Covid nebo co se stalo :hm:
No jestli myslíš tu co byla v ANO šéfe, tak to jo, s majitelkou nebyla řeč, tak se přestěhovali a pokud vím tak valili do září 2022 kdy oznámili, že koncem října 2022 zavřou. Bohužel ani ten říjen nedokončili, 12.10.2022 navždy odešel. Manželka to oznámila na FCB:
DER GROßE ZAUBERER IST EINFACH PLÖTZLICH VERSCHWUNDEN
VELKÝ ČARODĚJ ve ST 12.10. 2022 (61) PROSTĚ, NAJEDNOU ZMIZEL ….a jeho kouzla zmizela s ním. Rozplynula se a navždy ztratila, jako pára nad jeho "kotlíky“.
Své povolání miloval a dával do něj vždy a bez výhrady vše, co uměl včetně svého vlastního srdce celých 46 let. Ve vzácných chvilkách klidu, kdy jsem se jej ptala, co by dělal, kdyby mohl začít znovu, vždy mi s úsměvem řekl, že by si opět vybral to stejné. Tu nekončící alchymii, kterou si člověk snaží podmanit celý život, a nikdy nedojde až na konec. Tu obrovskou dřinu a vypětí odváděné každodenně, někdy až neskutečné stresy, které toto povolání nezbytně přináší…. a mnoho dalšího o čemž laik nemá ani potuchy. Ve svém životě zde byl vždy a výhradně pro své hosty a ač jsem to někdy naprosto nechápala, pouze když pracoval byl spokojený a šťastný.
Odešel MŮJ jedinečný a ničím nenahraditelný muž, kterého jsem bezvýhradně milovala a vážila si jej pro jeho čistou duši, pevný charakter, profesionalitu, velkorysost a dobrotu.
I v poslední chvíli jsem byla vedle něj a dnes už vím, že nikterak netrpěl. Co však v tuto chvíli neskutečně bolí je to, že odchod mohl přijít o několik desítek let později. Bývala bych si přála, abychom si ještě mohli užít společný čas bez stresů a povinností, na který se velmi těšil i on sám. Ale události posledních let jeho srdce už patrně nemohlo unést a příběh se uzavřel, i když jsem jej úpěnlivě volala zpět.
Vás všechny, kteří jste jej znali, měli rádi a oceňovali jeho kvality, v tuto chvíli prosím se vší úctou o respektování mého soukromí a obrovské bolesti, kterou prožívám. Ani při nejlepší vůli nezvládnu, byť i upřímně míněné telefonáty či emaily s projevy soustrasti. Věnujte, prosím, mé jediné opravdové životní lásce tichou modlitbu či vzpomínku a popřejte mu klid, který si bezpochyby zaslouží.
Děkuji Jana Westermair


nicméně 14.2.2023 přidal jeden chlap recenzi že se tam výborně najedl a v mapách/panorama se to pořád jmenuje stejně. :-/
Nemůže to někdo ověřit jestli třeba se zbytkem personálu se manželka snaží dál vařit jeho recepty? :chytry:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Míšánek
Příspěvky: 882
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9940 Nový příspěvek od Míšánek »

Tak to jsem netušil že odešel už v roce 22 :roll:

Ja nevím kde by měla ta restaurace teď být, každopádně na tom původním místě v Hodoši mám ten dojem aktuálně nic není. Ale můžu se tam mrknout když bych jel okolo

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4816
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9941 Nový příspěvek od imaginaro »

Poslední působiště pokud vím bylo zde, když pojedeš kolem, zkus mrknout i na jídelníček, jestli vypadá jak jinde, nebo tam jsou netradiční jídla, což by mohlo napovědět, že vaří jeho recepty. Díky :friends:
https://mapy.cz/turisticka?pano=1&up=01 ... ase=ophoto
P.S.- teď jsem našel, že se měli stěhovat ze staré adresy v první polovině roku 2018.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9942 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tož nic. Sedím na úrazovce čekám na moju až pro mne přijede. Vyvrtlý kotník nic zlomeného. Nechodit, mastit, odpočívat. Tak 14dnu až 3 týdny prej off. Pěkně no....
Bych si pi.a tou zdravou nohou nakopal do zadku.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

jean
Příspěvky: 3074
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9943 Nový příspěvek od jean »

Nechali si ma na urgente. A vraj pruser

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13213
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9944 Nový příspěvek od Čárls »

:( a do perdele Tak pak napiš a ať se brzy uzdravíš :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14736
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9945 Nový příspěvek od DanculSK »

jean píše: sob bře 16, 2024 2:58 pm Nechali si ma na urgente. A vraj pruser
Čo si vystrájal?
Niečo mi ušlo?
:zapomel:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Putyka“