slečna na vdavaní

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
123
Příspěvky: 1123
Registrován: pon led 07, 2013 3:51 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: slečna na vdavaní

#3961 Nový příspěvek od 123 »

Souhlasit nemusíš a hádat se nebudu. Jen takový příklad: už je to pár let zpátky, se mi dostal do ruky zápis - 2 pomlácený chlapi měli sem-tam nějaký zlomený prsty a nos, boule a podlitiny v ksichtu, otřes mozku, semtam stehy, pár zubů chybějících, naštíplý a naražený žebra a tak, už to všechno nepamatuju. A natloukla jim kupodivu holčina, která tehdy chodila cvičit gymnastiku a občas večír do báru tancovat. A to všechno jim udělala kabelkou. Prý si na ní u zastávky počkali, když šla večer domů a začli si dovolovat. Jenže holka se uměla pohybovat, bouchly v ní saze a v kabelce - takový pytlový žebradlo přes rameno, jak to dřív jeden čas ženský nosily, si nosila s sebou oblázek asi jak pěst velký, prý jí to někdo tenkrát poradil, no husitský palcát hadr. Tehdy byla ještě normální doba, takže jí to prošlo, dneska nevím, ale to je vedlejší.
Nemusíš mi věřit, ale nasraná ženská dokáže neuvěřitelný věci, šutr je k sehnání prakticky kdekoli, kabelku s sebou nosí každá a když se umí i pohybovat - a to ty holky z videí podle mě uměj hodně dobře, tak ...
Jako když to bude nějaká křehulka nebo machna, co nedokáže mávnout rukou a udělat rychlejc krok, tak to asi fakt dopadne blbě, i kdyby s sebou měla nevímkolik paralyzérů a pepřáků

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12964
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: slečna na vdavaní

#3962 Nový příspěvek od Čárls »

Jo hoši rána od ženský bolí jednou přišel kamarád do práce a jojo jak po srážce s bejkem No nechtěl moc mluvit ale pak po čase to z něj vylezlo
Pohádal se s maminou a šel do hospody trochu to přehnal a když přišel dom asi řek něco nepatřičného Prý neví čím ho majzla ale probral se na podlaze a bolela ho hlava Mamina prý seděla na židli a brečela No nakonec jsou spolu dodnes po delší době na mecheche od fabriky to jeden z nás nevydržel na zeptal se
No tak to vylezlo přesazovala kytku a dostal květináčem :D Co jí řekl neměl nikdo odvahu se zeptat :D :D
Proto nedrážděte kobru bosou nohou 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: slečna na vdavaní

#3963 Nový příspěvek od vitex »

Proto maželce povoluji pouze plastové květináče. :smich:

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: slečna na vdavaní

#3964 Nový příspěvek od Joe66 »

To uz je jedno ci dostanes s 3kg kvetinacom z terakoty alebo v plastovom obale :smich:

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: slečna na vdavaní

#3965 Nový příspěvek od Cobrow »

Irčan píše:V tomhle bych úplně nesóhlasil.To co holky předvádí je tanec s nejakým předmětem,s reálnó sebeobranó to nemá moc společnýho.Pokud teda v rámci těch zbraňovéch tanečků necvičí aji sebeobranu.A aji gdyby cvičila tak dyž na šedesáti kilovó ženskó nastópí stokilové řízek navíc lehce připité a nabuzené tak by se ta ženská musela menovat Holy Holm nebo Tiffany vanSoest aby ho bezpečně zvládla.
To bych s tebou nesouhlasil. Byl jsem se u kubanskych kozáků na tuto atrakcu podívat, a zkoušel jsem to . Nic jednoduchého . To co předvádějí s tou šaškou, je regulérní výcvik již po staletí.Traduje se, že čím lépe kozák šašku ovládá, tím větší šancu na přežití. Můžu říct, že jsem tomu úplně propadl. Šašku mám doma,přivezl jsem si originálku (dar od kozáka) , ale tak dobře "tanec s šaškoj" neumím... je to fakt náročný :) .

Tomas6
Příspěvky: 5309
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: slečna na vdavaní

#3966 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tato diskuze mi připomíná švagra od známého. Ten na svoji manželku volal i cajty za domácí násilí. Jeho stará, normálně křehká baba, člověk by řekl že foukne a zlomí ji vejpůl a ta ho mydlila hlava nehlava. On sice zasloužil,vždycky když se nachlámal tak si domů přivedl kurvu a ještě z toho měl srandu že stará zuří,ale jen do chvíle než dostal na budku. Dycky byla po ruce nějaká ta pánvička nebo hrnec. Nakonec od ní utekl. Ona by ho asi zamlaždila. Známý co zjistil že švagrová nejde pro ránu daleko seká dobrotu. Kdyby náhodou setra byla to samé.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: slečna na vdavaní

#3967 Nový příspěvek od Britt »

Kdepak, babu, co se hádá rukama NEBRAT!!! :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12964
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: slečna na vdavaní

#3968 Nový příspěvek od Čárls »

No jak se říká vždy vědět kdy zařadit zpátečku a nešponovat lano do krajní meze protože když se lano přetrhne muže i zabít 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Marie
Příspěvky: 2518
Registrován: sob dub 02, 2011 9:27 am
Bydliště: Děčín-Bělá

Re: slečna na vdavaní

#3969 Nový příspěvek od Marie »

jenže ono ne všechny baby mají takový temperament

já se ho snažím sbírat kde to jde, ale není to ve mě. Je to škoda, já vím. Ten hlt maďarský krve ve mě nějak spí.
Jak chceš aby lidé jednali s tebou, jednej ty s nimi.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: slečna na vdavaní

#3970 Nový příspěvek od Cobrow »

Šaška, moja...
Obrázek Obrázek Obrázek

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: slečna na vdavaní

#3971 Nový příspěvek od honzauta »

Měl jsem tu čest navštívit v Gruzii taneční soutěž kavkazských tanců, byly tam jednotlivkyně i soubory dívek. Všechny tancovali se šavlemi či dýkami ( přesný název zbraní neznám) nicméně můj osobní poznatek je, že bych se jim do parády nechtěl dostat. Byla tam i holčička cca 6 let, ta měla asi 5 min. sólo, ta co vyváděla s dýkou :) - ta by dokázala za svých 5 minut vykuchat i naporcovat :vysmech:

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: slečna na vdavaní

#3972 Nový příspěvek od Cobrow »

jj, máš pravdu, je to naprosto úžasný !

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: slečna na vdavaní

#3973 Nový příspěvek od sychrovak »

Co teprve ta naše andělská pěst .) Fabiánka krásná drobná holka.
https://www.youtube.com/watch?v=6_pOlJPkuwE

Uživatelský avatar
tucnakk
Příspěvky: 436
Registrován: stř črc 04, 2007 4:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: slečna na vdavaní

#3974 Nový příspěvek od tucnakk »

TO je dost že jsem něco napíšeš :shock:

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: slečna na vdavaní

#3975 Nový příspěvek od Leo »

Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“