kdo chybí, ať se přihlásí...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2826
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#46 Nový příspěvek od JARDY »

Nejsme všichni takoví lišáci ale když tu nejsi tak nemůžeš odpovědět, když nejsi registrovaný.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 937
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#47 Nový příspěvek od Dáva »

Skupina kamarádů,která mezi sebe pustí jen ty co se jim budou názorově nebo co se znalostí techniky a pod. hodit. Ještě nějaký vstupní dotazník aby bylo jasný jestli jsi hoden naší nové superskupiny.
To zavání nějakou traktorovou sektou cože :vysmech:
Nevím proč s tím děláš takový tajnosti Chose11 ???
Každý neumí číst mezi řádky a mě se už ani nechce.
JDĚTE S CELÝM TÍMHLE VLÁKNEM UŽ DO ZADELE :zadek:

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#48 Nový příspěvek od DYK »

Chose11 píše: pát lis 25, 2022 8:51 am Čekám stále kdo první začne číst mezi řádky.... Všichni píšete stále o opouštění fóra, ale podruhé píšu že o tom to není, tak kdo první pravý význam tématu? ;-)
A já si celou dobu vážil toho, že se zde číst mezi řádky nemusí a každý se vyjádří co má na srdci. Není náhodou čtení mezi řádky výsada právě na těch sítích!!! Je přece nesmysl si domýšlet něco, co pisatel nenapíše. Je to velký zdroj nedorozumění.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#49 Nový příspěvek od Chose11 »

Chtěl jsem rozpoutat tady tu debatu a aby se do ní moderátoři zapojili a něco se hnulo. Aby se ukázalo pro a proti, názory členů atd. A to se daří.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

honzaPP
Příspěvky: 679
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#50 Nový příspěvek od honzaPP »

Pořád přemýšlím jestli se k tomuhle tématu taky připojit. Jsem tu opravdu zelenáč. Ale za mě je fórum super. Nevím jak to chodí jinde nebo na skupinách na FB. Chodím sem téměř každý den a sleduji jen technická vlákna, která mě zajímají a celou asijskou sekci. Na některé příspěvky mám jiný názor, a to je asi normální. Když si tu chce někdo honit triko, je to jeho věc. Nikoho tu osobně neznám, ale jak jsem řekl na začátku. Technických informací, nápadů a lidí kteří tu nezištně poradí je tu opravdu spousta. Za mě je jediný nedostatek to vyhledávání, protože často se debata vlákna smekne k jiným věcem než je v tématu (a ty věci jsou často taky dost užitečné) a je téměř nemožné to zpětně dohledat...... to je asi vše, chtěl jsem jen ukázat názor nového člena, který to nevidí tak špatně jako to tu teď poslední dobou čtu......
Hinomoto N249

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 937
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#51 Nový příspěvek od Dáva »

Hlavně že se bavíš :roll: Chose11

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#52 Nový příspěvek od Chose11 »

Nebavím, rád bych aby tu členů přibývalo a ne naopak. Právě každý z vás ukázal na nějakou absurditu, možná jsem mohl zvolit jinou variantu, pokud se to někoho dotklo, hluboce se omlouvám. Rád bych aby se vyjádřilo co nejvíce lidí, projevilo svůj názor, moderátoři a správci tu taky k tomu něco napsali, pořád se tu píše o nefunkčním vyhledávání, proč se to neopraví. Kdo a jak má správně zařadit nové téma a když to neudělá správně hned je oheň na střeše, spíš. Jednoznačně jste napsali o nějakých skupinách na fb jak jsou na houby, jak se rozpadají fóra, všechno tu padlo. Připojil se Dyk, vážím si toho a všech ostatních co diskutují taky.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#53 Nový příspěvek od Chose11 »

Název tématu jsem zvolil podle věty našeho třídního že ZŠ, "dobrý den dětí, kdo chybí ať se přihlásí" . Už tohle podle mě ukazuje na absurditu tématu. Takže ještě jednou pokud to někoho urazilo, nebylo to tak myšleno, ale pojďme diskutovat a něco změnit.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#54 Nový příspěvek od DYK »

Jo ty chceš zapojení moderátorů? Fajn, Kdo chce moje témata?!!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

fikejz
Příspěvky: 6179
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#55 Nový příspěvek od fikejz »

No jestli chceš Chose11diskutovat o provozních věcech / co se komu nelíbí, nebo co kdo navrhuje ... Možná, že tu někde už i takové vlákno je :-/
Mě třeba udivuje, že když někdo blbě zařadí nové vlákno, dotaz ... že není rovnou automaticky přesunuto moderátorem tam kam patří, třeba i spolu s upozorněním na přesun a s výstrahou autorovi vlákna, že pokud se to bude opakovat bude takové dotyčným založené vlákno mazáno.
Stejně je takové vlákno nakonec přesunuto kam patří, nebo smazáno. Tak proč z toho neudělat pravidlo?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

duchodce
Příspěvky: 4453
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#56 Nový příspěvek od duchodce »

No to že se příspěvek zařadí jinam ,nežli by mělo být má dva důvody . Člověk kolikrát neví jestli se ten problém někde neřešil /třeba před rokem / a když se ho pokusí něco najít vyhledávačem, tak to nefunguje. No a druhá /můj případ / občas nevím co přesně činím a když mě to dojde tak už příspěvek nejde smazat a musím po něklika dalších příspěvcích to omlouvat a uvádět na pravou míru třeba až na další stránce - důsledek, vzniká zmatek.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#57 Nový příspěvek od DYK »

No fikejz dobý, já ti rozumím, ale pokud v takové snaze dostane moderátor SZ, že si dotyčný bude vkladať čo chce, kam chce, že je slobodný človek, pak si jde moderátor pro jistotu ještě jednou přečíst pavidla a gumuje, ale už bez komunikace. Má toto moderátor zapotřebí? Všichni potvrdili že pravidla četli při registraci na forum a v případě lidí působících na foru déle, nebude moderátor vystupovat v pozici utírání zatků. To už má každý znát. Každej je chytrej, tak by mohl zvládat i to vkládání a i to hledání. Nováčkovi by se mělo pomoci, ale jak jsem psal, není to vždy moudré a sklízí se za to výhrady, přitom na díky nikdo nečeká. Je třeba si také uvědomit, že moderátoři tu jsou primárně na dohlížení dodržování pravidel.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

fikejz
Příspěvky: 6179
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#58 Nový příspěvek od fikejz »

Chybujeme všichni, důležitý je snažit se z chyb poučit. Já taky pořád uvažuju v absolutních kategoriích. A vůbec mě nenapadlo, že se chyby (třeba to vložení na blbý místo) dají dělat opakovaně a neúmyslně (jako bych je tak taky nedělal :typek: ).

Dyku, souhlas. Taky rozumím tvému úhlu pohledu a chápu ho.

Edit: zadky se utírají v zásadě dvěma skupinám lidí. (Nemohl jsem si to připomenutí odpustit)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15818
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#59 Nový příspěvek od oco13 »

Za mňa si už slobodný človek zaslúži do držky už len za to že demokracia je vláda väčšiny a teda záujem jednotlivca sa musí podriadiť zaujmu väčšiny- to nie je len o fore to je o celom živote.
Len si skúste manželke povedať , že ste slobodný človek. :pohlavek:

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#60 Nový příspěvek od Veteranista! »

Však pokud je to manželka, tak ani v občance nemáš napsano STAV: SVOBODNÝ :D
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Odpovědět

Zpět na „Putyka“