Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Epidemiologie v akci...

#7816 Nový příspěvek od vašík »

Musíš se sám starat a přihlásit se na očkování.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#7817 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7818 Nový příspěvek od imaginaro »

Tak dlouho se budou lidi šťourat v tom jak něco obejít aby to nemuseli nějakou dobu vydržet (neberte mě za slovo, je mi jasné že to trvá už dlouho, nepíšu chvíli), až se vláda naštve a zjedná ve všem podstatné změny. Čím dál víc ústavních právníků volá po změně ústavy, protože ústava se v době jejího vzniku utvářela jako pojistka proti tomu, aby nemohlo znovu nastat to co tu do roku 89 bylo a právě i ti ústavní právníci se shodují na tom, že dnes je aktuální znění ústavy už značně mimo realitu. Nakonec na to lidi dojedou, nechápou co teď mají za práva a možnosti. Až se zákonodárci dohodnou že je potřeba to změnit, o podstatnou část těchto práv přijdeme. A tímto šťouráním to jen lidi urychlují. Jakmile se to jednou změní, NIKDY UŽ TO NIKDO NEDÁ ZPĚT, protože co kdyby přišel jiný COVID nebo něco podobného.
Zapamatujte si že jsem to psal, myslím že ta doba není daleko, pak se budeme divit. Je totiž nanejvíš pravděpodobné, že k podobným změnám přikročí více vlád západního světa. :(
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7819 Nový příspěvek od Fizz »

Máš samozřejmě pravdu.

Ale:
Emmett píše: stř dub 21, 2021 11:27 am Těch pár lidí kteří používají rozum jsou překřičeni ....

Bůh s námi.
Dyk von ten chlapec má pravdu....
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#7820 Nový příspěvek od duchodce »

Vašíku - staral jsem se ,přihlásil jsem se a před 3 týdny /znova ,protože u obvodního se mě šeptandou dostalo ,že to vypadá tak na Květen/a teprve nyní mě přišel PUK 2 a vyboxoval jsem si nějaké místo, protože to je vynález, lítáš po datumech a časech nežli se trefíš do volného chlíva.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Epidemiologie v akci...

#7821 Nový příspěvek od vašík »

Nevím kam patříš. U nás v Jaroměři je očkovací centrum a jde to rychle. Žena se nejdřív registrovala u obvodního ale tam to bylo na dlouho. Tak v tom očkovacím centrum v pondělí registrace a ve středu očkování. Zatím bez problémů. Je pravda že známou zaregistrovala v úterý a termín má v neděli.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7822 Nový příspěvek od hobr »

V úterý jsem volal obvodnímu kvůli lékům, sestra mi nabízela objednat se na očkování. Zdvořile jsem odmítl, že si počkám na Sputnik. A teď ta "válka" okolo Vrbětic. Docela mě soudruzi z vedení státu zklamali - Rusové nám ještě "zatopí". A budeme se divit...
Němci chtějí Sputnik, jen ti naši ko...i si zavřeli vrátka.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... e-40357945
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#7823 Nový příspěvek od vitex »

Musím Ti dát za pravdu.

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Epidemiologie v akci...

#7824 Nový příspěvek od xxmm »

dotaz na čekatale na Sputnik:

Pokud bude běžná klinická studie. Zůčastníte se? Nebude sválení od EMA ani SÚKL. Před podáním podepíšete reverz a účel studie. A bude se to podávat jen ve fakutlních nemocnicích.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7825 Nový příspěvek od imaginaro »

Zrovna hledím na Jílkovou a nestačím se divit jak jsou dnes lidi (pardon) vypatlaní - oni se bojí zneužití informací na Covid pasu, kde bude jen jméno(možná adr.) a jestli ten dotyčný byl očkován, nebo prodělal. Tak to je fakt už vrchol asi zahleněného mozku. Jestli takto uvažují lidi kteří mají vysoké IQ (jsou studovaní), měly by se asi IQ testy dělat jinak, když nedokážou detekovat takový šílený styl uvažování. :evil:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Epidemiologie v akci...

#7826 Nový příspěvek od xxmm »

Studováni <> vysoké IQ (největší blbci z VŠ skončili ve státní správě)

covid pas vs ochrana osobních údajů vs podvádění máš celkem těžký

Moje vize:
Aplikace, kde je fotka a výsledek OK/ nic.
Aktivaci aplikace udělají na Czechpointu, kde osobu vyfotí a pošlou do aplikace aktivační hash z ISIN. Aplikace z ISINu stáhne výsledek a k tomu časovou platnost.
člověk ukazuje aplikaci. Je tam fotka a že jsi OK. V aplikaci lze zobrazit navíc QR kód pro kontrolu hashe v ISIN (třeba pro policii, nebo nedůvěřivého hospodského přes tu jinou aplikaci na jeho mobilu). Aplikace pro kontrolu jiných lidí se nijak neregistruje. Služba pro kontrolu hashů je veřejně dostupná.
Nikdo další se nedozví nic s tvých osobních údajů.

Lidi bez smartfone: Kartička s fotkou a QR kód. Vydají opět na czechpointu. V QR kódu je hash do ISIN. V hospodě musí mít aplikaci pro kontrolu,
Tvrzení že provozny nemají internet lze snadno vyvrátit tím, že měly EET.

Data z očkování i testování už dneska plují do ISIN akorát mám pochybnosti že je to realtime.

BTW: při očkování i PCR/antigením testu dává člověk souhlas se zpracováním osobních údajů(pravda nikdo to nijak při testování nekontroloval).

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7827 Nový příspěvek od Emmett »

Doufám že se zavedou žluté hvězdy i na syfilis, ajc ,žloutenku, debilitu ...

Taky bych označil hvězdou hajzla který kovidpas prosadí pro kovidpas zvedne ruku.
bude to mít 0000000 vý účinek na vira jako další akce jen to bude stát miliardy
alespoň bude vědět kdo z toho má keš
imaginaro píše: čtv dub 22, 2021 10:34 pm nestačím se divit jak jsou dnes lidi (pardon) vypatlaní -
Taky se nestačím už rok divit

tv jsem neviděl

jestli jsou v tv nějaké nemoci tak to není zahleněný mozek
ale otrava CO2 stupeň 5-10% + přičtu vrozenou demenci + nulovou schopnost používat mozek
+omyly co si pletou ochranu se sebepoškozováním a poškozováním i okolí
Ustrašení náhubkoví kovidfanatici co neumí rizika respirátorů sčítat a používat hodnotu T = čas
+ zlodějny
a jsme tam kde jsme
akce proti zdravému rozumu, přírodním zákonům == ničení zdraví , pěstování smrti.

viz prokázané předkovidové informace

oxid uhličitý sníží koncentrace kyslíku
čím víc co2 tím méně o2

tady se jedná o hadry u respirátorů je to ještě horší snížení imunity - smrt přijde dřív proto jsme v počtu mrtvol "nejlepší na světě"
https://www.youtube.com/watch?v=15hO3eeIt2E

pak se můžeš podívat do tabulek co se stane
je to na zdravého člověka ne na 80% populace která trpí "kovidovými příznaky" == se zadýchá při chůzi od TV s jílkovou k lednici
****************
snížení kyslíku :
O2 na 19 %. Tato hodnota není sama o sobě nijak škodlivá. Pokud se ale zvýší koncentrace oxidu uhličitého na 9,5 %, je to vážné ohrožení zdraví pro přítomné osoby [13]. Zdravotní účinky zvýšené koncentrace CO2 jsou uvedeny v tabulce 5.

Koncentrace CO2 Účinek
1–1,5 % Po několikahodinové expozici nastupují mírné účinky na chemický metabolismus.
přidal bych roční idiotismus
3 % Plyn je v této koncentraci slabě omamný, vyvolává hluboké dýchání, zhoršení sluchu a bolesti hlavy, zvýšení krevního tlaku a zrychlení tepové frekvence.
přidal bych roční idiotismus
4–5 % Dochází ke stimulaci dýchacího centra, což vede ke zrychlenému, hlubokému dýchání. Známky otravy začnou být zjevné po 30 minutách expozice.
přidal bych roční idiotismus
5–10 % Dýchání je namáhavější, postižený má bolesti hlavy a ztrácí schopnost úsudku.
přidal bych roční idiotismus
≥10 % Pokud je koncentrace oxidu uhličitého vyšší než 10 %, do jedné minuty nastává bezvědomí, a pokud nedojde k okamžitému zásahu, vede další expozice takto vysokým koncentracím k úmrtí.
přidal bych roční idiotismus


přičti dlouhodobé působení

Tabulka 5: Zdravotní účinky oxidu uhličitého [13]
Udušení

Jedná se o nedostatek kyslíku v lidském těle, který je transportován k orgánům, případně tkáním organismu. Tato situace je spíše nepravděpodobná, protože jak je uvedeno výše, většinou bývá kyslík vytlačen CO2 (případně ve směsi s CH4, H2S a dalšími plyny) a dochází k otravě. Evropská asociace průmyslových plynů (EIGA) uvádí následující účinky snižující se koncentrace kyslíku v atmosféře:
Koncentrace O2 Účinek
18–21% U osob nelze zjistit žádné rozpoznatelné symptomy.
11–18 % Snížení fyzické a duševní výkonnosti, aniž by o tom postižený věděl.
8–11 % Možnost mdlob po několika minutách bez předchozího varování. Riziko úmrtí pod koncentrací 11 %.
6–8 % Ke mdlobě dojde po krátké době. Oživení je možné, je-li provedeno okamžitě.
0–6 % Mdloby téměř okamžitě. Poškození mozku i v případě záchrany.


dělejte co uznáte za vhodné jen nezabíjejte svými kovidpasy respirátory neokrádejte ostatní

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#7828 Nový příspěvek od ITS »

Je docela zábavné, když se tady dohadujeme o účelu "náhubků" o kvalitě testu a každý z nás přidáme nějakou zkušenost, nebo příhodu.
Pochopím, když někteří ujíždějí na konspiračních " agitkách" jedné, či druhé strany.
Ale je docela ubohé, když takovou "agitku" předložím jako diskusní příspěvek. Docela to připomíná inteligentního papouška. Jeho řeči mají podobnou vazbu na jeho mozek, jako je tomu v předcházejícím příspěvku u emmetta.
( A fčíl mám jet na Vsetín - úplně se tam bójím. )

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7829 Nový příspěvek od Emmett »

its tvůj koment 0 hodnota, pleteš si agitku s holými fakty ze stránek o bezpečnosti práce. měl by jsi si uvolnit respirátor změřit kolik máš CO2 či saturaci oxigenem.
Na Vsetíně jsem dočastně jinak jsem ve Zlíně tak raděj ani nevycházej ať mě nesrazíš Přidušení řidiči maj mdloby a poznější reakce. mám docela strach
Naposledy upravil(a) Emmett dne pát dub 23, 2021 10:49 am, celkem upraveno 1 x.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#7830 Nový příspěvek od chobotek »

Ty cizí termity je třeba používat správně, jinak člověk vypadá jako pitomec...
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“