Co vám dneska udělalo radost

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Míšánek
Příspěvky: 989
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2641 Nový příspěvek od Míšánek »

Jaryne, ty už bys za tyhle kecy fakt zasloužil pár facek přes tu tvou nevymáchanou hubu do které si nevidíš :pohlavek:
Ale věřím že boží mlýny i tak melou a na každého jednou dojde, ty hovado jedno nevychované...

mastnacek
Příspěvky: 7973
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2642 Nový příspěvek od mastnacek »

To mas pravdu, taky doufam.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21586
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2643 Nový příspěvek od ota »

Hele hoši, vy dva neberte si do huby Otu ju! Jste oba jak ti kosáci v tom večerníčku. A obzvlášť Ty Other. Vezmi si do huby někoho jinýho jen né mě. Čus bus.

other-side II
Příspěvky: 1646
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2644 Nový příspěvek od other-side II »

v první fázi měl Ota ke mně vcelku dobrý vztah, jestli je to 15let zpět? ty elektrody na tvrdokov od něj ještě mám, občas s nima dělám

pak jsem mu nabídl, že ho naučím správně používat I/Y v jeho románech, a dle mého, od té doby mně nemůže přijít na jméno, protože napaprčeně odmítl

ale to je život, nedělám z toho vědu
Kéž jsou všechny bytosti šťastny.

mastnacek
Příspěvky: 7973
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2645 Nový příspěvek od mastnacek »

Nafrnenej tady jses spis ty, cikanska ferrari.

mastnacek
Příspěvky: 7973
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2646 Nový příspěvek od mastnacek »

Vcera me udelala radost Sparticka a jeji postul do skuoinovy faze ligy majstrou. Bude na co koukat. Co me trosku stve, ze je plna cizincu, apon ze vetsina evropanu bile pleti. I ten magurek Preciado zahral dobre, zaridil pentli. Jsem zvedavej jak se dneska porve Slavka.

Marek.R.
Příspěvky: 32
Registrován: úte čer 27, 2023 10:42 am
Bydliště: haná

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2647 Nový příspěvek od Marek.R. »

Ota a jeho romány jsou pro mnoho zde(včetně mě), snad poslední důvod sem chodit. A i/y je mi úplně fuk u toho.

Nechcete vy parta hádavců jsi udělat svoje téma a tam se navzájem posílat někam a titulovat se? Min 4 kandidáti tady jsou a v jiných tématech se navzájem nevšímat? Nebo prostě ty ostatní jsi dejte do nepřátel, příspěvky uvidíte a bude klid. Vidět 5 stránek nových příspěvků třeba zda a 4.5 z toho jsi jen nadáváte do kokotů.

Nechápu fandění těmto velkým týmům v telce. Chápu a praktikuju fandění svému týmu např. na vesnici, ale koukat se v telce? Přece když jsem fanoušek, tak jedu na zápas, podpořit svůj tým přímo na stadionu.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13892
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2648 Nový příspěvek od Čárls »

sobně vy dva si to vyříkejte po sz a tam se třeba sežerte ale vynechte forum jako takový a nenavážejte se furt jeden do druhýho
Copak se lidi neumíte bavit slušně Je to občas na zblití :kat: Ono bavit se slušně jde ne že ne :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

mastnacek
Příspěvky: 7973
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2649 Nový příspěvek od mastnacek »

Marek, ze to nechapes s tim se neda nic delat.

jean
Příspěvky: 3560
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2650 Nový příspěvek od jean »

Macenec stale zije, tych 5 liekov, co uziva naraz, pomohli. Ale pravdepodobne nam macatko ohluchlo.

modráček
Příspěvky: 211
Registrován: pon čer 01, 2015 7:44 am
Bydliště: pz

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2651 Nový příspěvek od modráček »

Mačenec to bude asi kotě po Česku . Sleduji ale moc nechápu . Jako se říká že operace se vydařila , ale pacient zemřel . Kočka žije ale bude hluchá. A co dál . Doktor bude léčit stále . To jako pohřební služba měla heslo Vaše smrt naše radost. Měli jsme dobrmana 11 let a pak dalšího 12 let . U obou veterinář přesvědčoval , ze bude v léčbě pokračovat . Je velmi těžké rozhodnout . Jo nebo ne . Jak to bylo dřív . Moje tchyně našla koťata a okamžitě zredukovala na přijatelné množství . Z nikým se o tom nebavila . Dneska ta ženská od vedle , neumí ani ty její kočky sterilizovat. Musí nastoupit zákon . Na všechno zákon . Táta donesl v roce 1953 stěně NO a dal ho do slámy ve chlívku byl tenkrát sníh .Ten pes žil ještě v roce 1970.Zral jenom zbytky , chleba a mléko . Když utekl , zakous občas nějakou husu na rybníku. Ani ji nesezral. Byl akorat průšvih , když ho poznali. Pak nakonec přišel myslivec a jeho pestrý život ukončil . Tak to bylo . Za 17 let života neviděl veterináře , mimo očkováni u výboru . Neviděl granuli toho Spáleného žrádla. Vzpomínám na to , ze se měl docela dobře . To mi dnes udělá radost.

Tomas6
Příspěvky: 5768
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2652 Nový příspěvek od Tomas6 »

Já taky nechápu to šílenství. Ano, pes je nejlepší přítel člověka, ale odcáď pocáď. Sousedce když pošel takový ten drahý smeták,.tak řvala víc než když jí umřela matka. Tady ve sluškách postavili zvířecí krematorium, cena jedné kremace snad 7000kc nebo kolik a prej se nezastaví a budou přidávat ještě jednu pec. A to se nebavím o těch částkách které jsou lidi ochotní dát u veterináře. Švagr 2x25tis za operaci, co pes sežral nějaké hadry.
A největší sranda je, že borec ze sousední dílny toť chodil a nadával, kolik že peněz musí dát za vybavení prvňáka do školy, ale že každý měsíc kupuje psovi nějaké speciální granule za 2500 to už prej nevadí. Lidí ztrácí zdravý rozum
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

mastnacek
Příspěvky: 7973
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2653 Nový příspěvek od mastnacek »

Lidi jsou idioti. Nasi psi kdysi taky zbytky, mliko od kravy kicky to stejny. Psa vzdycky zakopu kdyz odejde. A hlavne, takovy ty fanaticky asocialni pejskare. Hlavne zensky jsou posahany. Pes ma mit svoje misto venku, maximalne v chodbe. Gauc, kreslo = zakazana zona! Leceni max 10tis, jinak uspat a poridit stene.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13892
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2654 Nový příspěvek od Čárls »

Ono je domácí mazel a mazel U nás pes vždy dostal co potřeboval Pokud došel jeho čas nenechal jsem jej trápit
Ajda ,Eddy Už jsou v psím nebi Ajdu sem zakopal na zahrádce Tenkrát vedle studna nebyla a je to už mraky let Eddy Nebylo kam takže zustal po uspání u veterináře
Nemám rád když se zvířata trápí a holt kdo chce čistokrevný štěně tak prostě zaplatí za rasu co chce požadovaný peníz Ani vam nebudu říkat kolik stála Elfina ale já množírny podporovat nebudu Pro mne je když chci štěně navštěva u chovatele alespoň 2 a pak si štěně koupím
Elfina je gaučák a spí vedle mne v pelechu v posteli Postel má zakázanou Gauč v obyváku ne a tak to prostě je u nás a jinak nebude
Myslet si muže kdo chce co chce Fenku si dokážu při hárání ohlídat Kočku bych nechal sterilizovat pokud bude venkovní
A jinak pokud by se zvíře mělo trápit nechám uspat ale to už je na posouzení každýho kdo zvířátko vlastní
Ono pokud mazel přiroste k srdci je to občas těžký rozhodnutí
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

mastnacek
Příspěvky: 7973
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2655 Nový příspěvek od mastnacek »

Carlsi, od destvi nam tolik kocek i psu zarvalo. Vesnice, traktory, pak auta, neco myslivci nic nebylo na retezu nic se nezaviralo domu. Takze si taky breknu, ale za chvili kopu a jede se dal.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“