Co vám dneska udělalo radost

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8770
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2401 Nový příspěvek od bourač »

jabka, maliny, borůvky... dobrý no :D
já jedu, ocel, mosaz, měď a hliník, tuny... ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

other-side II
Příspěvky: 1619
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2402 Nový příspěvek od other-side II »

a neškrabe tě to v bříšku?
Kéž jsou všechny bytosti šťastny.

fikejz
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2403 Nový příspěvek od fikejz »

Maximálně v krku a i to jen když neznáš míru, v bříšku už to neškrábe.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3488
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2404 Nový příspěvek od jenicek »

Vy jste vlastně kolegové, jen každej házíte svojí produkci do jinýho kotle, ale proces je podobnej, ohřát to aby z toho vzniklo něco lepšího :smich: :vysmech:

Irčan
Příspěvky: 2487
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2405 Nový příspěvek od Irčan »

Jeníčku to je sqělá úvaha, jenomže to velká většina ovcí přetavuje na snobštéší a většinó nevkusnó barabiznu a dražší auto než má sósed
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8770
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2406 Nový příspěvek od bourač »

a co jinýho bys s tím chtěl dělat? :friends:
Rozdávat to nemakačenkům? :-/
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

other-side II
Příspěvky: 1619
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2407 Nový příspěvek od other-side II »

já už na hromadění nesmyslů rezignoval, narážím na svoje časové limity, ale nemám odvahu na "přijmout" brigádníky

nemám problém nakupovat nesmysle, mám problém udržovat je v chodu

pálení ovoce je asi nejlepší varianta, zatím o ní neuvažuju

nejraději bych už šel do důchodu, polodůchodu, což asi tak dopadne, jezdit na kole kolem řeky, posedět u píva/kafíčka, popovídat, občas sjet řeku, zajít na houby, ponořit se do vody

minule, volal soused, jestli nepojedu s nima do vody, Mže (H-Lusky), raději jsem plel maliny, 2h hrbení, chyba

a tak

dyť já nemám čas ani se oholit, v klidu se v týdnu najíst, furt něco

jdu tiskat....
Kéž jsou všechny bytosti šťastny.

other-side II
Příspěvky: 1619
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2408 Nový příspěvek od other-side II »

a pak sedneš do auta a kontrolky.....víš kam máš kouknout.....čidlo ABS PP kolo.....kabel rozkousaný.....kunda z Brna, kurva do piče ty mě serou, dneska holt nebudu v noci spát, ale hlídat na posedu, zničím ji
Kéž jsou všechny bytosti šťastny.

fikejz
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2409 Nový příspěvek od fikejz »

Tys jim musel něco provést! Jdou po tobě jak slepice po flusu.
Mě pro změnu včera zdechnul noťas. V poslední době se spouštěl nějak pomalu, delší dobu a teď to hodilo namísto uvítací obrazovky takovýto výpis v imperialistickém jazyce:
Obrázek
a po druhé pro změnu toto:
Obrázek
Víckrát jsem to už raději nezkoušel. Stejně na to nemám čas. Dnes jak mělo být pěkně jsem dosekával na sena co jsem včera nestihl a měl jsem taky velkou radost že není ani trochu vedro. Jen trochu mě sralo, že se sedmilhářský rosničky opět netrefili s předpovědí a moknu u toho :vztek:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

other-side II
Příspěvky: 1619
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2410 Nový příspěvek od other-side II »

jdou po autě, čert ví proč, na Perštejně jsem ty dvě potvory zrušil, ale u Plzně ne, nemám tu kamery, nevím, viděl jsem ji jen jednou v životě, ale bobky tu dělá, fakt se mi chce dneska číhat, po tom všem.....
Kéž jsou všechny bytosti šťastny.

Irčan
Příspěvky: 2487
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2411 Nový příspěvek od Irčan »

Obrázek
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Sadra17
Příspěvky: 6258
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2412 Nový příspěvek od Sadra17 »

other-side II píše: stř črc 17, 2024 9:40 pm jdou po autě, čert ví proč, na Perštejně jsem ty dvě potvory zrušil, ale u Plzně ne, nemám tu kamery, nevím, viděl jsem ji jen jednou v životě, ale bobky tu dělá, fakt se mi chce dneska číhat, po tom všem.....
protože v rámci ekologie přidávali do izolace kostní moučku a ta zvířátkům chutná
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2955
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2413 Nový příspěvek od murár »

a najme tým čo sú na mäsovej diéte! :vysmech:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21545
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2414 Nový příspěvek od ota »

Náš Halius, když nechám vozík za auto jen tak bez zajištění kabelu, tak jak se t tomu dostane, rožvejká vždy kabel. Už 3x ho rožvejkal. Prvně to byla totálka. Kámoš mechanik mi tam dal novej kabel. Vozík mám od něj a on udělal elektriku než jsem ho od něj koupil. Ale chtěl to udělat jinak. Nakoupil si kdysi věci. A pak že na technickou, tak to jen poléčil. Tak když to Halius překousal vzal jsem vozík k němu a on tam ty připravené věci dal. Ale kabel ten slabonkej černej. Sám o sobě smrdí na dálku. Teď 2x to Halius jen požvejkal, tak to šlo opravit. Až to zapomeneme zajistit proti ,,okusu" tak vezmu klasickej obyčejnej gumovej kabel a vyměním to. Prostě tenhle stávající kabel mu moc šmakuje, smrdí jak jeho granule.
Ale k tématu co mi udělalo radost! Vnučce byly včera 4 týdny od narození. A syn poslal videa jak už vnučka ,,pase koně" na přebalovacím pultíku. Už krásně udrží hlavičku. Tak to mám opravdovou radost! 8)

Tomas6
Příspěvky: 5751
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2415 Nový příspěvek od Tomas6 »

Všecko je to o hovnu, akorát ty děcka dělají radost. Teda ty malé. Jak už to doroste do těch 5-6 let, tak už je to kolikrát na zabití. To vidím doma a vzpomínám na to když byl mimino a jak se učil chodit atd... Teď bych ho nejradši vyliskal. Od rána mne jenom nasírá. No bude mít výlet bez výletu a bez zmrzliny... Jen do obchodu a domů. A pak půjdem dělat dřevo. Nebo něco.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“