Politika, neshody, atd. VI

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Florian
Příspěvky: 315
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11056 Nový příspěvek od Florian »

Chobotku.....Souhlas 8)
Florian

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6935
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11057 Nový příspěvek od Lukashil »

Vy mi to mozna nebudete verit, ale me ani tak nejde o to jak absurdni zakony pro nas plati a jake jsou nastroje pro motivaci k jejich dodrzovani.

Me navsem vadi jen to, jak spravedlive (ne)plati pro vsechny lidi stejne......

Treba takove trestani za prestupky v procentech ze mzdy, nebo z majetku, tomu se rika solidarni motivace.....
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 8152
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11058 Nový příspěvek od Chose11 »

A mě zajímá o jaké době se jednou budou hádat naše děti.... :-/
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16551
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11059 Nový příspěvek od oco13 »

Chosé práve to mi vadí najviac na "demokracii" - že je tých detí stále menej a je možné že naši vnuci už žiadnych vnukov mať nebudú. :'(

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 8152
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11060 Nový příspěvek od Chose11 »

Méně dětí je, ale právě u té produktivní skupiny lidí, kteří jsou zodpovědní a žijí tak na co mají. U těch co si vydržujeme na dávkách je dětí jako kobylek, ale z těch vychovávají další nepřízpusobivé lidi, kteří budou mít hodně dětí a ty zase budeme živit my, co od mládí pracujeme a platíme daně...
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

jean
Příspěvky: 3560
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11061 Nový příspěvek od jean »


Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16551
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11062 Nový příspěvek od oco13 »

Jean ja som "stalinista" - treba k tomu niečo vysvetlovať ???
Ludia sa nesmú mať dobre- lebo to potom dopadne tak ako sme dopadli teraz. :-/

zetör
Příspěvky: 1679
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11063 Nový příspěvek od zetör »

Jean tam kdesi v Asii se za staletí nic nezměnilo.Stále stejný svině a ještě jim někdo pochlebuje a chce to vrátit.Florian a teď se tam nic nebo u nás nedělá nebo nevyrábí,co se nám tu někdo snaží naznačit?Všechno rozkradli zlí kapitalisté a hodní komunisté si to předtím od majitelů Škody a jiných snad koupili? Ještě tu záčněte,že nás okupovali v šedesátémosmém Ukrajinci a v druhé světové osvobodili Rusáci a dáte tady tomu dokonalou korunu.

fikejz
Příspěvky: 6941
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11064 Nový příspěvek od fikejz »

Chosé, k tomu co píšeš - by mě zajímalo, protože to nedovedu pochopit, jak je možné, že "prarodiče", kteří nedovedli své děti vychovat tak, aby se řádně postarali o jejich vnoučata dostanou tyto vnoučata do "pěstounské péče"? Vždyť už jednou šanci měli a prokázali, mnohdy opakovaně, že vychovávat děti neumí. A stát jim svěří do výchovy další generaci a ještě jim na to platí? Nechápu :-/
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.


Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13892
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11066 Nový příspěvek od Čárls »

To co se týká dětí to je tak Pokud nepodnikají a sou jen obyč dělníci mají co dělat aby zaplatili najem energie a nebo prostě budují karieru a teprve pak děti ono uživit rodinu z jednoho platu a mateřský je docela na hraně Jo když je chlap živnostník a uspěšný jde to a uživí i dá bokem Pokud má dobrou práci a je zaplacen taky Je to daný dobou nejistotou zaměstnání pokud je jen ten obyč dělňas
a nynější dvě krize tomu absolutně nepřidali To jen tak k těm co makaj a chtěj makat Co se týká nepřizpusobivých to je zas politikou státu a tím že je prostě nepřinutí dělat Dále je to tím že je možnost dělat na černo a to ti šmejdi využívají Bohužel to tak je
Dále je to výchovou v rodinách Nic víc a nic míň
Kdysi co já pamatuji za svýho mládí holka co v 20až 24 nebyla pod čepcem a neměla dítě byla divná Dnes prostě je to normální Takže je to daný dobou podmínkama jak kde v kraji a jistotou práce vydělku u těch normálních lidí
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4932
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11067 Nový příspěvek od imaginaro »

Čárls píše: čtv srp 22, 2024 7:16 am ... taky je to daný dobou nejistotou zaměstnání ... takže je to daný dobou podmínkama jak kde v kraji a jistotou práce vydělku u těch normálních lidí
A to si ještě počkejte až zavedou "výpověď bez udání důvodu", to už si pak pracující nebudou pořizovat děti vůbec. Budou je mít jen ty skupiny co dostávají dávky, protože ty je dostanou vždy - mají na to své "vyběhávače" , ale normální člověk co se v tom nevyzná si radši řekne "co když mě propustí? No radši dítě ne a budem se mít aspoň trochu dobře."
Nechápu jak může někdo institut výpovědi bez udání důvodu podporovat ... :shock:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16551
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11068 Nový příspěvek od oco13 »

zetör píše: stř srp 21, 2024 11:13 pm Jean tam kdesi v Asii se za staletí nic nezměnilo.Stále stejný svině a ještě jim někdo pochlebuje a chce to vrátit.Florian a teď se tam nic nebo u nás nedělá nebo nevyrábí,co se nám tu někdo snaží naznačit?Všechno rozkradli zlí kapitalisté a hodní komunisté si to předtím od majitelů Škody a jiných snad koupili? Ještě tu záčněte,že nás okupovali v šedesátémosmém Ukrajinci a v druhé světové osvobodili Rusáci a dáte tady tomu dokonalou korunu.
Ad 1 - v Asii sa nič nezmenilo ale tam sa deti stále rodia v Europe stále menej
Ad2 - hodným kapitalistom vždy musí niekto majetky zobrať aby sa to trocha zrovnalo - bolo to už pred kapitalistami a volalo sa to ludové povstania.
Ad3 aj v 45 aj v 68 to boli SOVETI a neokupovali nás ale spravili tu poriadok. 140? alebo kolko mrtvých ??? HaHa - taký Džingischán popravil 40 milionov ludí a mal rešpekt a na svojom území poriadok - hnilé ovocie treba zo stromu otrhať lebo nakazí aj zvyšok.
Ludia sa nesmú mať dobre - potom nemajú motiváciu na budovanie lepších zajtrajškov :pohlavek:
A ešte k mojej osobe - je vždy lepšie ak dostanem gulku od popravčej čaty, ako keby som mal roky umierať v bolestiach na niektorú chorobu čo sa tu šíria, pretože sa máme príliš dobre. :chytry:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13892
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11069 Nový příspěvek od Čárls »

Oco máš to zvracený Pokud by nebyl 68 tak dnes sme na tom byli daleko líp jak němci a pod Za prvý nebyl by rozkradený stát Lidi by měli jistoty ale taky tu povinnost pracovat
Proč byl pražský jaro ? prostě se dostali k moci lidi co jim vadil totalistický režim a vraždy co se staly vykonstruovaný obvinění Trochu si pročti Šikovu reformu a proč se soudruhům z ruska nelíbila https://www.google.com/search?q=Co+obsa ... s-wiz-serp
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16551
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Politika, neshody, atd. VI

#11070 Nový příspěvek od oco13 »

Karle ale my sa nemáme mať lepšie ako niekto iný- my máme plodiť deti a vychovávať ich. :typek: Pozri si ako to zariadila príroda pri každom živom tvorovi. Len človek sa nejako nepodaril a stal sa z neho bacil. :-/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“