co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1772
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10681 Nový příspěvek od Přemo »

Jo přesně to si myslím taki,zahod ten krap někde daleko a žij před dobou jak by ro nebylo můj názor :friends:
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Tomas6
Příspěvky: 5768
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10682 Nový příspěvek od Tomas6 »

Normálně bych to udělal. Ale horečka 39, chrblu jak tuberák, je mi na zdechnutí. Tak aspoň vím
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10683 Nový příspěvek od Dáva »

Tak se drž :friends: přeji brzké uzdravení :ano:

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1772
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10684 Nový příspěvek od Přemo »

Jo takhle ja myslel že jen skresleny údaj,,tak tu chripajznu potvoru vypal něčím vice procentním,vtom hicu jeto ještě lepší no ta horečka,,tak se drž ;-) ;-)
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Tomas6
Příspěvky: 5768
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10685 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jo mám v sobě modafen, na to slivka, to by bylo čóro. Ale je pravda že jei po něm tak nějak líp. Dopoledne jsem myslel že ani do Zlína nedojedu.
Navíc ogara jde v pondělí do 1. třídy, tak su zalezený jak krtek aby mne s manželkou nepotkali.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13892
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10686 Nový příspěvek od Čárls »

Vem dva acylpiríny hrnek horkýho čaje a ruce nohy do žhavý vody co sneseč Budeš se potit jak prase ale musíš vydržet dokud se nepřestaneš a pak doplnit tekutiny a sprchu
Bacha až se třeba budeš zvedat ze židle po vypocení pěkně pomalu mohl by jsi sebou seknout Tohle mi kdysi poradil starý doktor u nás na vesnici Netrpí tak srdce ale roztahnou se cévy a tím padem klesne tlak Hlevně netrpí srdce jako když zalezeš do duchen a potíš se Na 90% chřipajznu aštrejchnutou covidem to zabere
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 6941
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10687 Nový příspěvek od fikejz »

Ať už Tome poslechneš jakékoliv rady, tak se brzo a pořádně vykurýruj!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 8152
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10688 Nový příspěvek od Chose11 »

Já si dělal horká voda, rum, velký panák slivovice, citrón a zázvor a med, to fungovalo na pocení.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Tomas6
Příspěvky: 5768
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10689 Nový příspěvek od Tomas6 »

Kluci dík. Nevím kde jsem to chytl, ale teploty 39+ jsem měl naposledy snad před 20ti lety. Ležím jak zdechlina.Teď mám v sobě dva modafeny, to poradila doktorka po telefonu, tak je mi hej. Zas nemůžu usnout, páč jsem chrápal přes den. Tak snad mne to brzo přejde. Jinak valím čaj lipový, bezový, heřmánek, s medem a citrónem. Chvílu se potím, chvílu drkotám zubama pod peřinou. Přitom v pokoji je 26 stupňů. Tou tak no.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 8152
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10690 Nový příspěvek od Chose11 »

Vony ti ty naše kecy asi moc nepomůžou, ale snad se ti brzy uleví. :friends:
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21586
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10691 Nový příspěvek od ota »

Kluci ty lektvary kam dáváte med tak musejí být max do 40°C. Jinak když to svaříte, nebo to tím medem osladíte horké, spálíte si všechno, co med obsahuje.
Další věc med si kupujte jen u včelaře. Svého včelaře. To co koupíte v obchodě je náhražka. Tuhle mi známej donesl ve sklenici med od Medokomerc Čestín. Prej to musíš ochutnat. No zdráhal jsem se jak v tom filmu. Ale nakonec jsem lžičku polknul. No kurva to byla věc! Pálila mě z toho huba a šmak nevím k čemu přirovnat! Mám tu svoje medy. 4 stáčení, každej je jinej. Dneska jsem umýval vercajk na medobraní. Už uložím na příští sezonu. A donesl jsem ještě 4 rámky co jsem přebral ve skříňi a zdálo se mi, že je v nich ještě med. Měl jsem ještě umazanej medomet. Tak jsem ty 4 rámky přetočil. Kupodivu z nich kilo medu steklo do sklenice. Ochutnal jsem. No bájo! Ten si dám bokem pro mě. 8)
Jinak já si nechávám vždy první med. Momentálně zdělávám loňskej světlej květovej med. Je konzistence sádla. Jde mazat na chleba. Bájo chutnej med.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2966
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10692 Nový příspěvek od murár »

Ja som dnes mal vyorávať zemiaky sesternicu. A tiež včera mi telefonovala že sa cíti nejak unavená a má teplotu, tak sme to zrušili. Dnes večer mi písala že už má teplotu 38,5. Jej dcéra je dr v Poprade a že tam už je zákaz návštev kvôli respiračným chorobám. Že sa zas covid rozmáha. Najprv únava, potom teplota a tak bolesť brucha a hnačka ešte k tomu.
Kamarát 42r. tiež leží v nemocnici pod pristrojami že má problém z pľúcami, že tiež niekde prišiel ku covidu a zo začiatku to odflakol lebo bol jarmok v Bardejove tak musel podporiť stánkarov aby zarobili.
Tak skoré uzdravenie želám všetkým!

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2966
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10693 Nový příspěvek od murár »

Včera večer som napojil novú umývačku riadu. Manželka vyskúšala, aké má programy. Dnes ráno som pomeral a odrezal dosku na predný panel a jedna skrutka mi chýba :chytry: Manželka medzi tým zapla umývačku a tá sa v polke programu zasekla. Tak už som vedel kde je moja skrutka. Vybrať všetko von, odpojiť a vytiahnuť myčku von. Po pol hodine som vytiahol skrutky von z čerpadla a umyvačku poskladal. Zapol a umývačka maká ako nová! :wink: Ešte že manželka bola v práci a to nevidela. :red: :D Bola by kuca paca :pohlavek:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10694 Nový příspěvek od Atlan »

Tomas6 píše: čtv srp 29, 2024 4:08 pm Normálně bych to udělal. Ale horečka 39, chrblu jak tuberák, je mi na zdechnutí. Tak aspoň vím
Meraj si saturaciu kyslika v krvi, az to bude nizke sup do nemocnice.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

ITS
Příspěvky: 6272
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10695 Nový příspěvek od ITS »

V našem paneláku budeme zateplovat poslední fasádu a měnit balkony za betonové lodžie. Firma, kterou jsme na shromáždění odhlasovali, se chová podezřele. První pracovník, kterého poslali, rozhrnul makadam na cestu pro jeřáb. Přitom vešel v kontakt s řidičem sklápěčky, se stavbyvedoucím a se zástupcem domu. Večer všem poslal SMS, že je pravděpodobně nakazil covidem. Takový tichý diverzant.
Zástupce domu je zatím zdráv :smich:

( Ještě že jsme se s Tomem nelíbali. )

Odpovědět

Zpět na „Putyka“